Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'Haziranda kazanan Türkiye olacak'

Giriş Tarihi: 16.3.2015
'Haziranda kazanan Türkiye olacak'

AK Parti milletvekili aday adayı Mustafa Bayraktar, Türkiye'nin 13 yıllık AK Parti iktidarı ile önemli kazanımlar elde ettiğini ve bu kazanımların devam etmesi için 7 Haziran'daki genel seçimlerin çok daha fazla önem arz ettiğini kaydetti

7 Haziran seçimlerinin Türkiye'nin bekası açısından çok önemli bir viraj olduğunu ve bu virajın Türk halkının büyük desteğiyle sıkıntı yaşamadan aşılacağını söyleyen AK Parti milletvekili aday adayı Mustafa Bayraktar "AK Parti iktidarlarıyla ülkemiz çok daha önemli yerlere gelecektir. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın" dedi. Türkiye'nin, 13 yıllık AK Parti iktidarı ile önemli kazanımlar elde ettiğini ve bu kazanımların devam etmesi için 7 Haziran'daki genel seçimlerin çok daha fazla önem arz ettiğini kaydeden Bayraktar, "7'den 77'ye herkes ve her kesim önemli bir yola çıkmıştır. Bu yol, Samsun için 2019, Türkiye için ise 2023 ve 2071'tir. Türk tarihinde önemli mihenk taşları olan bu tarihler, ülkenin atılım yapması ve gelişmesi için önemlidir" diye konuştu.

'HİZMET SEVDALISIYIZ'
Güçlü bir Samsun ve güçlü bir Türkiye için Türk halkının eskisinden daha çok birbirine kenetlenmesi gerektiğini belirten Bayraktar, şunları söyledi: "Samsun hava, deniz ve kara ulaşımında kilit nokta konumunda. Samsun'a AK Parti döneminde yapılan yatırımlarla gelişmesini sürdürmüş. Samsun, hava, deniz ve kara gibi önemli mihenk taşları üzerinde gelişmesini daha ileriye taşıyacaktır. Bunu da sizlerin destekleri ve hükümetimizin da katkıları ile yapacağız. Biz hizmet sevdalısıyız. Biz halkımıza sevdalıyız. Biz milletvekilliğini amaç değil araç olarak görüyoruz. Bu millete daha iyi hizmet sunmak için milletvekilliği araçtır bizim için. Milletimizin hizmetkarı olmak için yola çıktık. Önemli olan da millete hizmet etmek değil mi? Biz arkamızda eser bırakmak için yola çıktık. Hiçbir makam mevki millete yapılacak olan hizmetten daha üstün değildir. Rabbim bu millete layıkıyla hizmet edeceksen bize nasip etsin milletvekilliğini. Samsunumuzu daha iyi noktalara taşımak ve ülkemizin önemli merkezlerinden biri haline getirmek en büyük hedefimiz. Bunu yapmak için de gece gündüz demeden çalışacağız" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
'Haziranda kazanan Türkiye olacak'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN