İlkadım'ın hedefleri büyük

Giriş Tarihi: 26.10.2015
İlkadım'ın hedefleri büyük

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kışla, Kazım Karabekir ve Derebahçe mahallelerine içinde halı saha, çocuk oyun parkı, spor aletleri ve dinlenme mekânlarının olduğu 750 bin TL'lik yatırım yaptıklarını söyledi

İlkadım Belediyesi'nin hizmetleri hız kesmeden sürüyor. İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok üç ayrı mahallede toplam maliyeti 750 bin TL olan yatırım yaptıklarını ifade etti. Başkan Tok "Derebahçe Mahallesi'ne 1300 metrekare, Kazım Karabekir Mahallesi'ne 2 bin 500 metrekare, Kışla Mahallesi'ne de 1300 metrekarelik bir alanda halı saha, çocuk oyun parkı, spor ve dinlenme alanları yapıyoruz. Seçimlerden önce halkımıza verdiğimiz sözleri arasında olan semt spor merkezleri adını verdiğimiz vaatlerimizi sırasıyla yerine getiriyoruz" dedi.

DEREBAHÇE'YE ENGELLİ ÇOCUK PARKI

Aynı anda 3 mahallede gerçekleştirilen halı saha ve çocuk oyun parkında engelli çocukları da düşündüklerini ifade eden Tok "Toplumun her katmanını ilgilendiren çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Derebahçe mahallemizde 1300 metrekarelik alan içinde çocuk oyun parkımızda engelli çocuklarımızın da faydalanabileceği, oyun oynayabileceği modern oyun gurupları yapıyoruz. diye konuştu. Başkan Tok Derebahçe Sosyal Tesisleri'nin içine 1500 kişilik büyük bir düğün salonu yapacaklarının da altını çizdi. Geçtiğimiz ağustosta görkemli bir şekilde temeli atılan sosyal tesis ile birlikte Derebahçe Mahallesi birçok sosyal ve kültürel aktivitelerin yapılabileceği bir merkez olacak. Başkan Tok "Bu tesis içerisinde düğün ve nikah salonları, etüt merkezleri, cep sinema salonu, fitness salonu, kafeterya, mescit ve otopark gibi birçok alanın bulunacağı çok amaçlı kültür ve yaşam merkezimizin temelini atarak ilçemiz için önemli bir projeyi daha hayata geçirmiş olacağız. Halkımıza verdiğimiz sözleri sırasıyla yerine getirmenin mutluluğu ve huzurunu yaşıyoruz. Normal bitiş süresi haziran olan inşaatın belediye başkanlığımın ikinci yıldönümü olan nisan sonunda tamamlama sözünü de aldığımızı belirtmek istiyorum" görüşünü dile getirdi. Derebahçe Mahalle Muhtarı Sabiha Demirci, "Düğün salonumuzun olmadığı Başkan Tok'a ilettik. Başkanımız bu isteğimizi geri çevirmeyerek kısa sürede mahallemize büyük bir sosyal tesis yapılacağını belirtti ve hemen akabinde temek atma töreni gerçekleşti. Bu kadar hızlı bir şekilde olacağını bilmiyorduk. Başta Başkanımız Erdoğan Tok olmak üzere tüm ekibine mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum" diye konuştu.

VATANDAŞLARDAN TOK'A TEŞEKKÜR
Yatırım alanlarını gezen Başkan Erdoğan Tok'a en büyük ilgiyi çocuklar gösterdi. Çocuklar Kazım Karabekir Mahallesi'ne halı saha ve çocuk oyun parkının yapımından dolayı Başkan Tok'a yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Vatandaşlar ise yatırımları ardı ardına açan Başkan Tok'a teşekkür etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İlkadım'ın hedefleri büyük
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN