Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Tok: Belediyelerin hizmet kolu muhtarlar

Giriş Tarihi: 31.12.2015
Tok: Belediyelerin hizmet kolu muhtarlar
İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, ilçesindeki muhtarlarla Acem Tekkesi Kültür ve Sohbet Evi'nde bir araya geldi. Mahalle muhtarlarının yoğun ilgisi ile karşılaşan Başkan Tok, muhtarlarla yakından ilgilenerek uzun süre sohbet etti. Muhtarla buluşma toplantılarını yakından takip ederek önem verdiğinin altını çizen Tok "Mahallelerimizin ve bizlerin gözü kulağı olan muhtarlarımıza yerel yönetimler olarak değer ve önem veriyoruz" dedi.

BÜYÜK PROJELER
Muhtarların vatandaşların hizmet memnuniyeti noktasında büyük rol oynadığını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok "İlkadım ilçemiz gerek nüfusu gerek yerleşkesi noktasından Samsun şehrimizin merkezi halindedir. 61 mahallemizle büyük hizmetlere büyük projeler imza atmaya devam ediyoruz. Bu noktada mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde büyük rol üstlenen muhtarlarımızla bir arada olmaktan son derece mutluluk duyuyorum. Muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelmeye özen gösteriyoruz. Çünkü İlkadım'ı bir gövde olarak düşündüğümüzde muhtarlarımız belediyemizin mahallerimizde hizmete uzanan en güçlü kollarıdır. Muhtarlarımız doğrultusunda hangi mahallenin hangi hizmete ihtiyacı var neler tam neler eksik detaylı bir şekilde öğrenip hem vatandaşı memnun eden çalışmalara ve hizmetlere imza atıyoruz hem de memnun etmeyen çalışmaların önüne geçmiş oluyoruz" dedi.

'İLETİŞİM İÇİNDEYİZ'
Başkan Tok "İlkadım Belediyesi olarak kurduğumuz Muhtarlıklar Müdürlüğümüzle ilçe muhtarlarımızla her zaman iletişim içindeyiz. Muhtarlarımızın isteklerini her noktada dinleyen personelimiz mahallelerde gereken incelemeleri detaylı şekilde gerçekleştiriyor. Kurmuş olduğumuz müdürlüğümüz aktif olarak görev yapmaktadır. Ayrıca ilçe muhtarlarımızla her ay bir araya gelerek gerek çalışmalarımız gerek gündem hakkında detaylı bir istişare toplantısı gerçekleştiriyoruz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Tok: Belediyelerin hizmet kolu muhtarlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN