Nefes kesen şov

'Samsun Extreme' isimli bisiklet akrobasi grubu üyeleri şehrin en işlek caddesinde yaptıkları akrobasi gösterisi ile nefes kesti

Giriş Tarihi: 25.1.2016
Nefes kesen şov
Samsunlu bir grup macerasever genç bisiklet şovuyla büyük ilgi topladı. 3 sene önce Recep Sarısoy tarafından kurulan grup, Samsun'daki yetenekli bisikletçiler, patenciler ve kaykaycılardan oluşuyor. Grubun kurucusu olan Sarısoy ve arkadaşı Selim Okur, İstiklal Caddesi'nde yere yatırdıkları arkadaşlarının üzerinden değişik gösteriler yaptı. Direksiyona oturan Sarısoy, pedalları ayağıyla ters istikamete doğru çevirerek yoluna devam ediyor. Yıllardır bisiklet sürdüğünü belirten Okur, yaptıkları gösterilerin amatörler tarafından denenmemesi gerektiğini, bu gösterilerin yapılması için senelerce uğraştıklarını belirtti.

'SPORA DEVAM EDECEĞİZ'
Sarısoy ise "Bisiklet sürmeye 8 yaşımda başladım. 3 seneden beri akrobasi ile uğraşıyorum. Hata oranını yok denecek kadar aza düşürdük. Kimseyi ezmiyoruz, kimseyi sakatlamıyoruz. Artık bu konuda profesyonelleştik. Bize uygun her yerde gösterilerimizi yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu. Yaptıkları sporun Türkiye'de yaygın bir spor olmadığını belirten Sarısoy "Genelde 'Yapmayın. Niye yapıyorsunuz? Bir yerinizi kıracaksınız' gibi tepkiler alıyoruz. Buna rağmen bu sporu yapmaya devam edeceğiz" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nefes kesen şov
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN