Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teröre karşı bayraklı protesto

Terör olaylarına tepki için Türk bayrağı dağıtımına başlayan Atakum Belediye Başkanı Taşçı, “Bizi yıldıramazlar” dedi

Giriş Tarihi: 8.4.2016
Teröre karşı bayraklı protesto
Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, terör saldırılarına tepki olarak "Türk bayrağı" kampanyası başlattı. Terörün 'de bir "korku atmosferi" oluşturmaya çalıştığını ancak asla başarılı olamayacaklarını kaydeden Taşçı, "Türk bayrağının renkleri tesadüfen seçilm renkler değildir. Ecdadımızın ülkemizi korumak için döktüğü kanlardan rengini alan bayrağımızla gurur duyuyoruz" dedi.

"BİZİ KORKUTAMAZLAR"
Taşçı, "Terör saldırıları ile Türk milletini korkutmak, yıldırmak isteyenler iyi bilmeli ki bizler Çanakkale'de birkaç saniye sonra şehit olacağını bile bile vatanı için ölüme koşmuş ecdadın torunuyuz. Aynı ruhtan hareketle bugün ülkemizi alan şer odaklarına korkmadığımızı açıkça dile getiriyoruz" şeklinde konuştu. "Bizim için her yer vatan, her yer bayraktır" diyen Taşçı, "Bu anlamda vatandaşlarımız gururla evlerine, iş yerlerine, araçlarına assınlar diye şanlı Türk bayrağımızı dağıtıyoruz" dedi. Türk bayraklarını alan vatandaşlar ise Başkan Taşçı ve belediye personelini kutladı.

KONAK ZİYARETİ
Öte yandan Taşçı, köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim merkezlerindeki eski okulları onararak hayata geçirdiği Köy Konakları projesi kapsamında kapılarını açan konakları ziyaret etmeye devam etti. Sarıtaş Mahallesi sakinleri, Atakum Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan Köy Konağı'nda Başkan Taşçı'yı ağırladı. Başkan Taşçı, "Köy Konakları projemizle örf ve adetler, gelenek ve görenekler yaşatılıyor" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teröre karşı bayraklı protesto
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN