Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Teşekkürler !

Avrupa İş Ödülleri halk oylamasında YEDAŞ, ’nin en sevilen Türk şirketi seçildi. Şirketin şimdiki hedefi ise “Avrupa Halk Şampiyonu” olmak

Giriş Tarihi: 8.4.2016
Teşekkürler Türkiye!
Ülkemizin gurur kaynağı olan Yeşilırmak Elektrik Dağıtım A.Ş. (YEDAŞ), 'nin enerjisini arkasına alarak başarıdan başarıya koşuyor. European Business Awards (EBA) tarafından Avrupa çapında "şampiyonluk" hikâyesi paylaşılan YEDAŞ, 'de yönetim modeli en çok sevilen Türk şirketi olarak lanse edildi. Ülkemizde 38 şirketi geride bırakarak elektrik dağıtım sektöründe birçok ilke imza atan ve uluslararası arenada için yarışan YEDAŞ, Avrupa İş Ödülleri (European Business Awards) halk oylamasında ülkemizin "2015-2016 Yılı Ulusal Halk Şampiyonu" (National Public Champion) oldu. "Türkiye, YEDAŞ ile Ödüle Koşuyor. Sen de Destek Ol!.." sloganı ile yola çıkan ve Türkiye'de farklı sektörlerde hizmet veren 38 şirketi geride bırakan YEDAŞ'ın, yeni hedefi ise 26 Nisan'a kadar devam edecek olan oylamada 32 Avrupa ülkesi arasından "Avrupa Halk Şampiyonu" olmak.

"SEN DE OY KULLAN"
İlk oylamada olduğu gibi şampiyonluğu yine halkın oyları belirleyecek. YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu, "YEDAŞ, bir Türk şirketi olarak Avrupa Halk Şampiyonluğu için yarışıyor. Sen de oy kullan Türkiye'yi gururlandır" şeklinde konuştu. Türkoğlu, İstanbul'dan Samsun'a, Malatya'dan Edirne'ye ve yurtdışındaki farklı ülke ve kentlerde yaşayan tüm Türk gönül dostlarından gelen halk oyları ile kocaman bir 'YEDAŞ ailesi' olmayı başardıkları ifade etti.

'ROL MODEL ÇALIŞMALARA İMZA ATTIK'
Türkoğlu, şöyle konuştu: "Tüm iletişim kanallarını doğru yöneterek paydaşlarımıza ulaştık ve paydaşlarımızın gönülden katılımları ile Türkiye'nin 2015- 2016 Ulusal Halk Şampiyonu seçildik. YEDAŞ olarak, halk oylaması süresince yürekten çalıştık. 'Önce Türkiye, sonra YEDAŞ' dedik. Samimiyetimiz ve güven dolu mesajlarımızla herkesi özendirecek 'rol model' çalışmalara imza attık. Böylesine anlamlı bir onuru yaşadığımız ve ülkemize yaşattığımız için 'büyük övünç' duyuyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Teşekkürler Türkiye!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN