Kırcalı: ’nin yükselişi engellenemeyecek

Bafra, Yakakent, 19 Mayıs ve Çatalçam için 5 ayrı proje geliştirdiklerini söyleyen Av. Kırcalı, projelerin etüt onaylarının çıktığını, yakında ihaleye çıkılacağını kaydetti

Giriş Tarihi: 4.7.2016
Kırcalı: Türkiye’nin yükselişi engellenemeyecek
AK Parti milletvekili Av. Kırcalı 19 Mayıs, Bafra, Yakakent ilçeleri ve Çatalçam için 5 ayrı proje çalışması gerçekleştirildiğini açıkladı. Projelerin etüt proje onaylarının çıktığını kaydeden Kırcalı, Bafra Liman gölü sahil tahkimat etüt projesi, Yakakent Sahil etüt projesi ve 19 Mayıs Yörükler Sahil etüt projelerinin onaylandığını söyledi. Çalışmalar tamamlandığında ise ihaleye çıkılacak. Yakakent Kozköy ve çatalçam sahil tahkimat projesinin etüt projelerinin de tamamlandığını ve yapım ihalesine çıkacağını ifade eden AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, çalışmalar hakkında şu bilgileri verdi: Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, genel başkan yardımcımız Çiğdem Karaaslan, milletvekillerimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Yusuf Ziya Yılmaz, il Başkanımız Muharrem Göksel ilçe başkanlarımız, teşkilat kademelerimiz ve belediye başkanlarımız ile tam bir uyum ve birlik ve beraberlik içinde Samsunumuz ve tüm ilçelerimiz için çalışıyoruz. Samsunumuz bir deniz şehridir, çok güzel sahillerimiz bulunmaktadır. Bu nedenle Ulaştırma bakanlığımız kanalıyla 5 adet sahil projesini ilçelerimize kazandıracağız. Sahil şeritlerimizi korumak, Kıyı Erozyonu ve tahribatları önlemek ve aynı zamanda ekolojik açıdan bu projeler çok önemlidir."

"MİRZA BEY ONARILACAK"
Samsun ve ilçeleri için gerekli tüm çalışmaları yapma gayreti içerisinde olduklarını dile getiren Av. Orhan Kırcalı, "Düşündüğümüz çalışmalar bulunuyor. Bunlar olgunlaşma ve proje aşamasına geldiğinde halkımızla paylaşacağız. Samsun AK Parti ailesi olarak konuşmak yerine icraat yapmaya, halkımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. 5 adet projemizin Samsunumuza ve ilçelerimize hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu. Daha önce de Samsun'un Çarşamba ve Bafra ilçelerinde 3 fakültenin kurulmasının sağlandığını sözlerine ekleyen Av. Kırcalı, "Bu çalışmaları, üniversite şehri olma yolunda önemli adımlar olarak görüyoruz. Bunlardan başka Bafra'da Aktekke sapağındaki araç geçişli üst geçidin çevre yolları ve peyzaj projesi, SGK binası ve Emir Mirza Bey türbesinin restorasyonu da yapılacak" dedi.

?'ÖNCELİĞİMİZ TERÖRÜ BİTİRMEK'
AK Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı, hükümetin önceliğinin terör olduğunu ifade ederek şunları söyledi: 'nin huzurunu bozmak, kardeşliğimizi zedelemek, kalkınmamızı engellemek isteyenler terör örgütleri kullanılmaktadır. Terör örgütleri birliktelik oluşturarak alçakça haince saldırılar yapmaktadır. Küresel terörle küresel mücadele etmek gerekmektedir. Dünya terör belasını çok iyi anlamalı ve etkin mücadele etmelidir. Güvenlik güçlerimiz terörle kahramanca mücadele veriyor." Yeni anayasa ve Başkanlığı Türkiye için istediklerini belirten Kırcalı "Geniş katılımla yapılacak sivil ve insan odaklı bir anayasa için gayret ediyoruz. Yeni anayasa isteğimiz insanımız ve ülkemizin geleceği içindir. Bugün her şey uyumlu olabilir. Ama bizim ileriyi görmemiz ve hazırlıklı olmamız gerekir" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırcalı: Türkiye’nin yükselişi engellenemeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN