Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Başkan mobilya kongresine katıldı

Mobilya Endüstrisinde Üniversite-Sanayi İşbirliğinin Önemi ve Kurumsal Gelişim ana teması ile 4. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Kongresi Belediyesi Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 19.10.2017 14:19 ABONE OL
Başkan mobilya kongresine katıldı

Düzce Üniversitesi'nin ev sahipliğini yaptığı kongre, Teknoloji Fakültesi, Orman Fakültesi ve Düzce Meslek Yüksekokulu tarafından ortaklaşa düzenlendi. Kongreye; Düzce Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Ayhan Şamandar katıldı.

Düzce Belediyesi Kültür Merkezi'nde gerçekleşen 4. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Kongresi'nde konuşan Başkan Dursun Ay, " Mobilya konusunda bilhassa sanayici arkadaşlarıma yardımcı olacağıma söz verdim. Belediye Başkanınızın bu konuda yabancı olmadığını belirtmek istiyorum" dedi.

4. Uluslararası Mobilya ve Dekorasyon Kongresi Türkiye ve Dünya'da Mobilya Sektörüne yönelik farklı disiplinlerde çalışan akademisyenlerin bilimsel çalışmaları ile bir araya gelmesi, bilgi ve deneyimlerin aktarılması ve süregelen çalışmalara zemin hazırlanması, aynı zamanda mobilya sektörü firma temsilcilerinin akademik çevre ile bir araya gelerek tanışmaları ve görüşlerini ifade etmeleri, taraflar arasında beklentilere cevap verebilecek bağların güçlendirilmesi amaçlandı.

DÜZCE NAMAZ VAKİTLERİ
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan mobilya kongresine katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN