Türkiye'nin en iyi haber sitesi

'da Yakutiye Gençlik Kolları'ndan 'a ziyaret

Yakutiye Gençli Kolları yeni yönetimi, Belediye Başkanı 'u makamında ziyaret etti. Gençlik Kolları Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet eden Ali Korkut, gençliğin önemine işaret ederek "Cumhurbaşkanımızın gençliğe verdiği önemi biliyoruz. Gençlik, siyasette heyecan ve yeniliktir" dedi.

Giriş Tarihi: 14.3.2018 17:29
Erzurum'da AK Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a ziyaret

Yakutiye Belediye Başkanı Ali Korkut, Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci ve yönetim kurulunun ziyaretini memnuniyetle karşıladı. Başkan Korkut, "Genç arkadaşlarımıza görevlerinde başarılar diliyorum. Gençlik, heyecan demek, yenilik ve gelişim demektir. Cumhurbaşkanımızın gençlere verdiği önemin anlamı sizlerin gelecek olmanızdır. Bu aynı zamanda sizlerin yükümlülüğünüzü artırmaktadır Belediye başkanı olarak partimizin diğer organlarıyla da ilişkimiz var, ancak gençlik noktasında ayrı bir önem verdiğimizi bilmenizi isterim. Belediye hizmetleri halka ulaşması noktasında sizlerin öneri ve tavsiyeleriniz bizim için önemlidir. Birlik içerisinde ve birbirimizin yanında olarak çalışmalarımızı yürüteceğimize inanıyorum. Başarılı bir görev süresi diliyorum" dedi.

Ak Parti Yakutiye Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Emin Demirci, yeni yönetimiyle Ali Korkut'u ziyaret ettiklerini belirterek "Belediye Başkanımızın başarılı bir dönem geçirdiğini biliyoruz. Ziyaret, tanışmak ve yönetim olarak başkanımız ile istişare etmek istedik. Sorumluluğumuz gereği halkımız ile iç içeyiz. Başkanımızın güzel çalışmalarını insanlarımıza anlatacağız. Hizmetin gitmesi gereken alanlarla ilgili de başkanımız ile birlikte hareket edeceğiz. Rabbim yaptığımız işlerde bizi inşallah mahcup etmez" şeklinde konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Erzurum'da AK Parti Yakutiye Gençlik Kolları'ndan Ali Korkut'a ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN