Milli Atletten Kısacık’a Ziyaret

Giriş Tarihi: 16.7.2015 17:08 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
Milli Atletten Kısacık’a Ziyaret
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, gerçekleştirilen 14. Avrupa Dağ Krosu Şampiyonasında Avrupa 3.’sü olan Mustafa Göksel ve antrenörü Abdulselam Karharman’ı makamında kabul etti.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette şampiyona hakkında bilgi veren antrenör Karharman, hedeflerinin artık 19 Eylül’de gerçekleşecek olan dünya şampiyonluğu olduğu belirtti.
Başarısını İl Müdürü Hayati Kısacık ile paylaşan başarılı sporcu Göksel, “Portekiz’de yapılan 14. Avrupa Dağ Krosu Şampiyonası’nda Avrupa üçüncüsü oldum. Bundan sonraki hedefim ise 19 Eylül’de Dünya Şampiyonası’nda şampiyon olarak ülkeme dönmektir. Orada Türk bayrağını dalgalandıracağıma inanıyorum. Hedefim, bundan sonra yapılan tüm uluslararası yarışmalarda başarı elde ederek Türk bayrağını dalgalandırmak olacak" dedi.
Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Müdürü Kısacık ise, "Karaman’ı ve ülkemizi Portekiz’de düzenlenen şampiyonada temsil ederek gururlandıran ve madalya ile geri dönme başarısını gösteren başarılı sporcu Mustafa Göksel’i ve antrenörümüz Abdulselam Karharman’ı canı gönülden tebrik ediyorum. Aynı başarıyı 19 Eylül de gerçekleştirilecek dünya şampiyonasında da göstereceklerine inanıyorum. Başarılı sporcumuzun ülkemize ve Karaman’a yeni bir gurur yaşatacağına olan inancım tamdır” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli Atletten Kısacık’a Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN