Kadınlar Günü´nde Sürpriz Ziyaret

Giriş Tarihi: 9.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 9.3.2015 11:02
Kadınlar Günü´nde Sürpriz Ziyaret
8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Arpaçay Kaymakamı Faruk Erdem, Dilber Udlu’yu evinde ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı.
Kaymakam Faruk Erdem, Arpaçay Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Semra Çelik Bulut ile birlikte Orta Mahalle’de yalnız Yaşayan Dilber Udlu’ya sürpriz ziyaret yaptı. Kendisi için hazırlanan çiçek ve hediyelerle karşısında Erdem’i gören Dilber Teyze ilk etapta şaşırırken ziyaretin amacının anlatılmasıyla Erdem’e sarılarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
Arpaçay’da eşini kaybettiği için yalnız yaşayan Dilber Teyze Erdem ile yaptığı sohbette gençliğinden ve hayat mücadelesinden bahsederken 8 Mart’ı da ilk kez duyduğunu belirtti. Kendi evi olmadığından kirada olduğunu ve bu nedenle kendisine ev yapılmasını isteyen Dilber Teyze misafirlerini evinde ağırlamaktan son derece memnun olduğunu kaydetti.
Öte yandan Dilber Udlu’nun ev talebine kayıtsız kalamayan kaymakam Faruk Erdem, arsasını ayarladığı takdirde Udlu’ya ev yapacağının sözünü verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kadınlar Günü´nde Sürpriz Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN