Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Belediyesi Kolları Sıvadı

Giriş Tarihi: 30.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 10:23
Kars Belediyesi Kolları Sıvadı
Havaların ısınmasıyla birlikte inşaat sezonun açılmasına kısa süre kala Belediye Başkanlığı kolları sıvadı.
Başkan Murtaza Karaçanta, Kars’ı hak ettiği noktaya taşımak için gece-gündüz aralıksız çalışacaklarını belirtti.
Başkan Karaçanta, inşaat sezonuna yıllarca hizmetlerden mahrum bırakılmış, bölgelerden başlayacaklarını kaydetti.
Belediye Başkanı Karaçanta, 2015 yılında halkı hizmete doyuracaklarını, Kars’ı hak ettiği noktaya taşımak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklarını ve vatandaşlardan kendilerine güvenmelerini istedi.
Karaçanta; “Kars Belediyesi, yaz sezonunun başlamasıyla birlikte alt ve üstyapı çalışmaları için bütün hazırlığını tamamladı. İl genelinde altyapı, karo, andezit, kaldırım ve çevre düzenlemesi çalışmaları yürüten Belediye sezon sonuna kadar; Merkez Mahallesi, Bülbül Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Hafız Paşa Mahallesi, Alpaslan Mahallesi, Din Görevleri, Halit Paşa Mahallesi, Yeni Mahalle, Yenişehir Mahallesi ve Üniversite yolunu çalışma programına dahil etti. Bu kapsamda 10 kmsıcak asfalt ve 7 km parke taş döşenmesi planlandı” dedi.
“HALKI HİZMETE DOYURACAĞIZ”
Alt ve üstyapı seferberliği kapsamında yıllarca hizmet almamış bölgelerin andezitle, karo ve asfaltla tanışacağını ifade eden Karaçanta, “Kars Belediyesi olarak, halkımızı hizmete doyuracağız. Hazırladığımız çalışma programı doğrultusunda ekiplerimizi seferber ettik. Çalışmaların, içinde bulunduğumuz sezonun sonuna kadar tamamlanmasını planlıyoruz. Halkımızın kaliteli ve pratik hizmet alması için yürüttüğümüz altyapı çalışmalarının yanında, üstyapı çalışmalarına da ağırlık vererek, hizmetlerimizin bir bacağını eksik bırakmıyoruz. Bugün Kars’ın öyle semtleri var ki, kaldırım taşı ve karoyu görmemiş. Ana arterler üzerinde bulunan bu bölgelere, halkımızın hasret kaldığı belediyecilik hizmetlerini ulaştırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
“KARSLILAR BİZE İNANSIN VE GÜVENSİN”
Göreve geldiklerinde vatandaşlara söz verdiklerine dikkat çeken Başkan Murtaza Karaçanta, “Vatandaşlarımız çok mağdur durumda. Bizler göreve gelirken vatandaşlarımıza bir söz vermiştik. Sizler için gece gündüz demeden çalışıp sizlere hizmet edeceğiz dedik. Sözümüzü yerine getirmek için ekibimizle beraber gece gündüz demeden çalışıyoruz. Karslı hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık. Kars; her şeyin en iyisine layık. Bizler Karslı hemşehrilerimize ve Kars’ımıza layık olmak için gece-gündüz çalışmaya devam ediyoruz ve çalışacağız. Zevkle çalışacağız, şevkle çalışacağız, halkımıza layık olacağız. Vatandaşımızın hizmetkarı olma noktasında her geçen gün gece-gündüz demeden çabamızı, gayretimizi sürdüreceğiz. Halkımız bize inanmaya güvenmeye devam etsinler” şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kars Belediyesi Kolları Sıvadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN