da Yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonasının Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor

Giriş Tarihi: 20.2.2015 16:38
Kastamonuda Yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonasının Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor
’nun Azdavay ilçesinde yapılacak olan Doğu Avrupa Enduro Şampiyonasının tanıtım çalışmaları devam ediyor.
Azdavay Kaymakamı Ali Güner’i ziyaret eden Türkiye Motosiklet Federasyonu yönetim kurulu üyesi Mahmut Nedim Akülke tanıtım çalışmaları hakkında bilgiler verdi ve görüş alışverişinde bulundu. Kaymakam Güner ilki geçen yıl yapılan Enduro yarışlarının Kastamonu ve Azdavay turizminin gelişmesi için çok önemli olduğuna belirtti.
Akülke ise “Geçtiğimiz yıl Azdavay Suğla Yaylasında gerçekleştirdiğimiz Türkiye Enduro Şampiyonasının ardından bu sene çıta yükseldi. 16-17 Mayıs 2015 tarihleri arasında Doğu Avrupa Enduro Şampiyonası’nı Suğla Yaylasında düzenleyeceğiz.
Geçtiğimiz yıl çok kısa bir sürede Kastamonu Valiliği, Azdavay Kaymakamlığı ve Azdavay Belediyesinin büyük katkıları ile tamamladığımız yarış pistini daha da geliştirip Avrupa’nın sayılı pistlerinden biri haline getireceğiz. Federasyon olarak, Kastamonu Valiliği, Azdavay Kaymakamlığı ve Azdavay Belediyesi işbirliği ile organizasyonun tanıtım çalışmalarına da başladık. Bu kapsamda Kastamonu Valimiz Sayın Şehmus Günaydın, Azdavay Kaymakamımız Sayın Ali Güner, Azdavay Belediye Başkanımız Sayın Osman Nuri Civelek ve iki motorcu arkadaşımızla beraber 22-25 Ocak 2015 TUYAP - Beylikdüzünde yapılan 19. EMITT - Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarına katılarak organizasyonumuzun tanıtımını yaptık. Tanıtım çalışmalarımıza Avrupa ülkelerindeki Motosiklet Federasyonları ve ülkemizdeki motosiklet kulüpleri nezdinde de devam etmekteyiz” diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kastamonuda Yapılacak Doğu Avrupa Enduro Şampiyonasının Tanıtım Çalışmaları Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN