Murat Demir, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor

Giriş Tarihi: 22.2.2015 12:38
Murat Demir, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Demir, Hanönü ve Taşköprü ilçelerini ziyaret etti.
AK Parti Kastamonu Milletvekili Aday Adayı Murat Demir, ilk olarak seçim çalışmaları kapsamında Hanönü ilçesini ziyaret etti.
AK Parti Cide ilçe teşkilatı ve parti yöneticileri ile birlikte Hanönü ilçesine gelen Murat Demir, Belediye Başkan Vekili Serhan Bozyiğit’i makamında ziyaret etti. Teşkilat tarafından aday gösterilmesi ve TBMM’ye girmesi halinde Kastamonu ve ilçelerinin hizmetinde olacağını söyleyen Murat Demir, kendisinin 1972 yılında Cide’de doğduğunu belirterek, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu ve İstanbul’da sanayici bir işadamı olduğunu kaydetti. Yaklaşık 9 aydır Kastamonu’da siyasetin içinde bulunduğunu aktaran Murat Demir, “Siyasette iddialıyım, Kastamonu’ya hizmetlerimle büyük katkı sağlayacağım. Bu konuda iddialıyım” dedi.
Seçmenle her zaman iç içe olacağını belirten Murat Demir, “Ben, kimseye kırgın ve küs olmam, siyasette ve esnaflıkta küskünlük olmaz, hizmette küskünlük olmaz” diye konuştu.
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Murat Demir, Kastamonu ve ilçelerinde AK Parti teşkilatlarını ve sivil toplum örgütlerini ziyaret edeceğini ve yapacağı çalışmalar hakkında bilgi vermeye devam edeceğini kaydetti.
Ardından AK Parti Hanönü İlçe Teşkilatını ziyaret eden Murat Demir, ayrıca rahatsız ve hasta olan AK Parti Hanönü İlçe Başkanı Hüseyin Öztürk’ü evinde ziyaret etti. Öztürk’e geçmiş olsun dileklerinde bulunan Murat Demir, daha sonra Taşköprü’ye geldi. Taşköprü’de Belediye Başkanı Hüseyin Arsla’ı ziyaret eden Murat Demir, yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Arslan’a bilgiler vererek destek istedi. Başkan Arslan ile bir süre görüşen Murat Demir, ardından AK Parti Taşköprü İlçe Başkanı Ali Eşref Sevim ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Partililerle burada bir süre görüşen Murat Demir, AK Parti’nin 2023 vizyonundan bahsederek, siyasi manada Kastamonu’ya büyük kazanımlar vermek için İstanbul’dan geldiğini ve İstanbul ile Kastamonu arasında köprü olacağını kaydetti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Murat Demir, İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN