Pastayı Kesmek Yerine Satın Aldılar

Giriş Tarihi: 14.4.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 12:59
Pastayı Kesmek Yerine Satın Aldılar
’nun Tosya ilçesinde İlçe müftülüğü tarafından Kuran Kursları yararına düzenlenen Kermes açılışına çok sayıda siyasi katıldı.
Tosya İlçe müftülüğü tarafından düzenlenen kermes açılışına AK Parti milletvekili adayları Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik,Zafer Nalbantoğlu, MHP Kastamonu Milletvekili adayları Emin Çınar, Hayati Hamzaoğlu ve Hakan Çetin katıldı. Kermes açılış kurdelesini Tosya müftüsü Basri Bektaş’ın yaptığı dua sonrası 25. Dönem Kastamonu milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar birlikte kesti.
Kermesi gezen Kastamonu milletvekili adayları kermes sofrasına birlik ve beraberlik mesajı vererek yan yana oturdular. 25. Dönem Kastamonu Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen ve Emin Çınar kermeste yapılan dua sonrası önlerinde duran yaş pasta üzerindeki yazı ve figürler karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadılar. Üzerinde ’’Sizin en hayırlınız Kur’an’ı öğrenen ve öğretendir" yazılı hadis ve Kuran okuma rahlesi ile tespih figürü bulanan pastayı kesmek istemeyen her iki milletvekili kermese katkı olmak için bu yaş pastayı yüksek bir değerle satın aldılar. Kermese katılan siyasiler Müftü Basri Bektaş’a teşekkür ederek bu kermesin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek kermesten ayrıldılar.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Pastayı Kesmek Yerine Satın Aldılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN