Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnebolu’da Deniz Şenliklerinde Flyboard Gösterileri Yapılacak

Giriş Tarihi: 3.7.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 3.7.2015 17:42
İnebolu Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Flyboard gösterileri yapılacak.
24-25-26 Temmuz 2015 tarihlerinde İnebolu’da gerçekleştirilecek olan 6. Uluslararası İnebolu Heyamola Deniz Şenlikleri Kültür ve Sanat Festivali kapsamında, 26 Temmuz 2015 Pazar günü İnebolu Limanında saat 15.00’de gerçekleştirilecek olan deniz şenliklerinde, her yıl olduğu gibi bu yılda bay-bayan yüzme yarışları, sandal yarışları, kano yarışları, motor yarışları, halatta çekişme, tişört toplama, ördek kapma, terlik toplama ve yağlı direk yarışları yapılacak.
İnebolu Belediyesi’nin davetlisi olarak Flyboard Balkan Şampiyonu ve Dünya 5.’si Ali Komşusu, bu yıl ki yapılacak Deniz Şenliklerinde flyboard show, jetski akrobosi show, hoverboard show, su kayağı ve nevboard show gösterileri yapacak.
İnebolu Belediye Başkanı Engin Uzuner, Flyboard Balkan Şampiyonu ve Dünya 5.’si Ali Komşusu’nun Avrupa, Balkan, Asya, Malezya, Çin, Bulgaristan, Sırbistan, Rusya, Yunanistan gibi bir çok ülkede Jetski Yarışlarına katıldığını ve Türkiye’de olduğu gibi bu ülkelerde de şampiyon olan bir Türk sporcusu olduğunu söyledi.
Uzuner, tüm İnebolu ve halkını Flyboard Balkan Şampiyonu ve Dünya 5’incisi Ali Komşusu’nun İnebolu’da Deniz Şenliklerinde yapacağı gösterileri izlemeye davet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnebolu’da Deniz Şenliklerinde Flyboard Gösterileri Yapılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN