Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır;

Giriş Tarihi: 5.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır;
Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır; ‘’’nun Kırsal Kalkınma Ve Turizm İçin Bir Yol Haritasına Ve Bir Plana İhtiyacı Var’’ dedi.
Ersizlerdere Kalkınma Eğitim ve Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır’ın daveti üzerine Kastamonu’ya gelen Sırt Çantası dergisinin imtiyaz sahibi, Bursa Valisinin danışmanı AB ,BM adına çalışmalar yapan İsmail Şahinbaş Kastamonu’ya geldi. Kastamonu’da Belediyesi ve Kastamonu Valiliği Proje Koordinasyon Merkezi ekibi olmak üzere olmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulunan Şahinbaş, ’’Kastamonu çok geniş ve köklü bir geçmişe sahiptir. Kalkınma adına önemli çalışmalar yapılması gerektiğini düşünüyorum.Güzergahı belli olmayan yolda istediğiniz yere varamazsınız.Kastamonu’nun kırsal kalkınma ve turizm için bir yol haritasına ve bir plana ihtiyacı var.Hazırlanacak plan Kastamonu merkezi ile birlikte 19 ilçeyi kapsamalıdır" dedi.
Böyle bir planın hazırlanması için sorumluluk alabileceklerini ve Kastamonu için gerekli çalışmayı yapabileceklerini ifade eden Şahinbaş, Kalkınma ve Eko Turizm Başkanı Mustafa Çağır’la birlikte Küre ve Ersizlerdere’ye giderek, "Ersizlerdere’de yapılan çalışmalar bir bütünün parçası olmalıdır’’ şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Ekoturizm Derneği Başkanı Mustafa Çağır;
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN