Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İki Ziraat Anlaşma İmzaladı

Giriş Tarihi: 5.7.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 09:09
Daday Ziraat Odası ile Ziraat Bankası Daday şubesi arasında "Grup Bireysel Emeklilik Protokolü" imzalandı.
’nun Daday İlçesinde Ziraat Odası ile Ziraat Bankası Daday şubesi arasında "Grup Bireysel Emeklilik Protokolü" imzalandı. Daday Ziraat Odası ile Ziraat Bankası Daday şubesi arasında "Grup Bireysel Emeklilik Protokolü" imzalandı. Daday Ziraat Odası’nda yapılan İmza törenine Daday Ziraat Odası Başkanı M.Levent Uğuzbalaban ve Ziraat Bankası Daday Şubesi çalışanlarından A. Maruf Bayraktar katıldı.
Ziraat Emeklilik Daday Acenteliği ve Daday Ziraat Odası Başkanlığı arasında yapılan protokol ile odaya kayıtlı çiftçilere özel olarak hazırlanan Avantajlı Bireysel Emeklilik planları sayesinde, küçük birikimler ile büyüyen yatırımlarını geleceğe taşımak isteyen tüm çiftçiler yararlanabilecek. Aylık Asgari 120 TL. yatırılması gereken sözleşmelere 30 TL. de devlet katkısı alınabilecek. Yararlanmak isteyen çiftçilerin Ziraat Bankası Daday Şubesi’ ne başvurmaları gerekiyor.
Konu ile ilgili açıklama yapan Daday Ziraat Odası Başkanı M. Levent Uğuzbalaban oda olarak çiftçilerin her zaman yanında olduklarını bildirerek, çiftçilerin yararına olan her türlü projeye destek vereceklerini söyledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İki Ziraat Anlaşma İmzaladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN