Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Küre İlçe Müftülüğü İftar Yemeği Verdi

Giriş Tarihi: 6.7.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 6.7.2015 13:54
Küre İlçe Müftülüğü İftar Yemeği Verdi
Küre ilçe Müftülüğü ile Diyanet Vakfı tarafından Köy ve Merkez Muhtarlarına, Müftülük Personeline ve ihtiyaç Sahibi olan Vatandaşlara İftar yemeği düzenledi.
Küre İlçe Müftüsü Ali Çebi, Bakır Lezzet Diyarı salonunda, Ramazan ayı dolayısıyla insanların kaynaşmasına vesile olan 3. Geleneksel iftar programı gerçekleştirdi. İlçe Müftüsü Ali Çebi, Ramazan ayının rahmet ve mağfiret ayı olmasıyla beraber aynı zamanda paylaşma,yardımlaşma, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı bir bereket ayı olduğunu söyledi. İlçe Müftülüğü olarak bu duygu ve düşüncelere katkıda bulunmak ve Ramazanı şerifin feyiz ve bereketinden hep beraber istifade edebilmek amacıyla bu programı tertiplediklerini ifade etti.
İlçe Kaymakamı Şahin Kazancı ise, "Programı tertip eden ilçe Müftülüğüne Teşekkür ediyorum, toplumsal dayanışmayı, birlik ve beraberliği yeniden tesis eden bu tip organizasyonların yapılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdiğini ifade etti. Düzenlenen iftar programına; Küre Kaymakamı Şahin Kazancı, İlçe Müftüsü Ali Çebi ve çok sayıda vatandaşlar katıldı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Küre İlçe Müftülüğü İftar Yemeği Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN