Türkiye'nin en iyi haber sitesi

İnşaat devinden Ankara çıkarması

Konya'da inşaat sektörünün en güvenilir kuruluşlarından biri olan Adem Bulut İnşaat, 2013 hedefleri arasına Ankara'da site yaşamına uygun konsept projeler üretmeyi koydu

Giriş Tarihi: 20.3.2013
Konya merkezli olarak yirmi yıla yakın bir süredir binlerce insanı mülk sahibi yapan Adem Bulut İnşaat, Ankara pazarında yer almaya karar verdi. Site yaşamına uygun; kaliteli ve özgün yaşam alanları inşa eden firma, yıllardır sağladığı güven ve birikimle hizmet etmenin avantajını bölgeye taşıyor. Özellikle 3+1 ve 4+1 projelerde kullanım alanlarının genişliğine dikkat edilerek tasarlanan daireler bünyesinde giyinme odası, kış bahçesi gibi standart dışı nitelikleri barındırıyor. Sosyal alanların şehir yaşamında projelerin vazgeçilmezi olması Adem Bulut inşaatın gerçekleştirdiği projelerde de kendini gösteriyor. Bugüne kadarki projelerinde hep özgünlüğü ön planda tutarak çalışmalar yapan firma Ankara'da çalışmalar yapmaya başladı.

25 MİLYON BÜTÇELİ PROJE
Yönetim Kurulu Başkanı Adem Bulut, "Konya'da yaptıklarımız işler ortada... Biz belki devasa bütçelerle milyar dolarları yönlendiren İstanbul şirketleriyle sayısal bazda denge kuramayabiliriz ancak iddia ediyoruz ki çok kaliteli bir mimari ekip ve profesyonel uygulamacılarla işin hakkını vererek konut ve işyerleri üretiyoruz. Memnuniyet içerisinde evinde oturan insanları görmek ve geri dönüş almak bizleri heyecanlandırıyor, mutlu ediyor" şeklinde konuştu. Bulut "Firmamız şehrimizin sektöründe lider kuruluşları arasındadır. Son olarak yapımını tamamladığımız Bulut Royal projemizi 25 milyon lira gibi bir bütçe ile oluşturduk. Yapımına devam ettiğimiz Bulut Florya ise bundan daha büyük ve iki katı bedellerle inşa edilecek. İnşallah bu kalite anlayışımızı öncelikli hedeflerimiz arasına koyduğumuz Ankaralı vatandaşlarımızla da tanıştırmak istiyoruz. Şuanda ciddi bir tarama faaliyeti yapıyor ve uygun alanlarda arsa görüşmeleri yapıyoruz. Yakında konuyla ilgili yine sizler aracılığıyla detaylı bilgilendirme yapacağız" dedi.

EMRULLAH NERGİZ
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
İnşaat devinden Ankara çıkarması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN