Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Duvarı bebek fotoğraflarıyla dolu

Kadın Doğum Uzmanı Doktor Ayşe Solaroğlu Üzümcügil, doğumunu gerçekleştirdiği bebeklerin fotoğraflarını duvarında sergiliyor

Kütahya'da 2004 yılında göreve başlayan Kadın Doğum Uzmanı Dr. Ayşe Solaroğlu Üzümcügil, bugüne kadar doğumunu gerçekleştirdiği bebeklerin fotoğraflarını çalışma odasına asıyor. Bunun kendisini rahatlattığını ifade eden Üzümcügil, "Doğumunu yaptırdığım bebeklerin anne ve babaları fotoğraflarını getirmeye başladı. Ben de ilk önce bu fotoğrafları bir albümde biriktirdim. Daha sonra gelen fotoğraflar çoğalınca duvarda sergiledim. Fotoğraflara bakınca ne kadar güzel ve yüce bir meslek yaptığımı anlıyorum. Bu fotoğrafları daha çok kendim için biriktiriyorum. Fotoğraflara bakarak dinleniyorum" dedi.

"İLERİDE BELKİ SERGİ AÇARIM"
Fotoğrafların sürekli geldiğini ifade eden Üzümcügil emekli olduğunda bunlardan bir sergi açabileceğini dile getirdi. Üzümcügil, "İlk gelen fotoğraf 7 sene önceye ait. Yani o bebek şimdi yedi yaşında. Hastalarımla, çocuklarla iletişimimiz devam ediyor. Hiçbir hastamı unutmam" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Duvarı bebek fotoğraflarıyla dolu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN