Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kayseri'de iş dünyası seçim için sandığa gitti

Giriş Tarihi: 22.5.2013

Tüm Türkiye'de olduğu gibi Kayseri'de de oda ve borsa seçimleri gerçekleşti. Yeni yönetimler üyelere "Çok çalışacağız" mesajı verdi

Kayseri'de mayıs ayı seçim heyecanıyla geçti. Kayseri Sanayi Odası, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi ve Kayseri Ticaret Odası'nın yeni yönetimleri belli oldu. Kayseri Sanayi Odası'nda (KAYSO) yapılan seçimlere tek liste olarak giren Mustafa Boydak güven tazeledi. Yeniden başkan seçilen Boydak, demokratik ve barış içerisinde bir seçim olduğunu söyledi. KAYSO Meclis Salonu'nda yapılan seçimlerde 543 üye oy kullandı. Seçimlerde 26 melsek komitesine 130 firma girerken, bu firmalardan 52'si ise Meclis üyeliğine seçildi.

Güvenleri tazeledi
Kayseri Ticaret Odası (KTO) seçimlerinde yönetim kurulu başkanlığına 28 meslek komitesini kazanan Mahmut Hiçyılmaz getirildi. Kayseri Ticaret Odası VIP Salonu'nda gerçekleşen seçimlerde Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri ve TOBB Genel Kurulu Delegeleri seçildi.

'Gayretle çalışacağız'
Oy çoğunluğu ile yeniden başkan seçilen Mustafa Boydak, "Seçim sonuçlarına göre yaptığımız çalışmalardan sanayicilerimizin memnun olduğu anlaşılıyor. Biz, bizden önce hizmet veren sanayi odası başkanlarımızın yaptıklarının daha fazlasını üretmeye çalıştık, çalışacağız" dedi.

Yeniden başkan oldu
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (KOSB) 11'inci Olağan Genel Kurulu Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün de katıldığı programla yapıldı. Genel Kurul'da seçimlere tek listeyle giren Ahmet Hasyüncü yeniden başkan seçilerek güven tazeledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri'de iş dünyası seçim için sandığa gitti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN