Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Büyükşehir'den iki yeni Avrupa projesi

Leonardo da Vinci-Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı Hareketlilik Projeleri çerçevesinde Büyükşehir çalışanları Avrupalı meslektaşlarıyla işbirliği yapacak

Kayseri Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ile Erciyes AŞ personeli, AB Projesi kapsamında Avrupa'daki meslektaşlarıyla bilgi alışverişinde bulunacak. Leonardo da Vinci-Avrupa Birliği Mesleki Eğitim Programı Hareketlilik Projeleri çerçevesinde, Büyükşehir Belediyesi'nin Emniyet ve Sağlık Müdürlüğü ile ortaklaşa sunduğu iki ayrı proje kabul edildi.

İKİ GEZİ YAPILACAK
Kayseri Emniyet Müdürlüğü ile birlikte gerçekleştirilen projede İtfaiye Daire Başkanlığı'ndan 5 personel, 16 Şubat-1 Mart 2014 günleri arasında Almanya Krefeld Polis Departmanı'nda, 20 Nisan-3 Mayıs 2014 günlerinde ise Hollanda Rotterdam Polis Departmanı'nda Avrupa'daki meslektaşlarının çalışma şartlarını inceleyecek. Etkinliklerde personel kaza sonrası kurtarmayla ilgili bilgi alışverişinde bulunacak.

Alp'lerde inceleme
Kabul edilen ikinci proje kapsamında da Erciyes AŞ, Kaza Sonrası Kurtarma Ekibi ile İl Sağlık Müdürlüğü personeli kayak ve dağcılık sporunda meydana gelen kazalarda, arama, kurtarma ve ilk yardım tekniklerini yerinde görmek ve değerlendirmek amacıyla 26 Ocak-8 Şubat 2014 günleri arasında Avusturya'ya gidecek. Ekipler, Alpler'deki kayak merkezlerini kapsayan inceleme ve araştırma programına katılacak.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir'den iki yeni Avrupa projesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN