Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Talas Yenidoğan Mahallesi'nde yollar yenileniyor

Giriş Tarihi: 25.7.2013 14:27

Kayseri Talas Belediyesi, Erciyes Üniversite ile şehrin alternatif bağlantısı olan Yenidoğan Mahallesi'nde yol ve kaldırım yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler toplam uzunluğu 1 kilometreyi bulan çalışmalarla Yenidoğan'ı baştan aşağı yeniliyor.

Konuyla ilgili bilgiler veren Talas Belediye Başkanı Rifat Yıldırım, Yenidoğan Mahallesi'nin tamamında alt ve üst yapı yenileme çalışmaları yapıldığını belirterek, "Ömrünü tamamlamış alt yapının ardından üst yapıda asfalt ve kaldırımları yeniliyoruz." dedi.

Başkan Yıldırım, Şaban Yılmaz, Çimenli caddeleri ile diğer ara sokaklardaki çalışmaların tamamlandığını kaydederek, "Şimdi ekiplerimiz Fatih Caddesi ile buraya bağlı sokaklarda asfalt yenileme ve kaldırım çalışmaları yürütüyor. Burada yaklaşık 1 kilometre uzunluğunda asfalt ve kaldırım yapılıyor." diye konuştu.

Yenidoğan Mahallesi'nin Talas'ın şehre açılan yüzü olduğunu anlatan Başkan Yıldırım, "Bütün mahallelerimizde aynı modern ve kaliteli yollar yapıyoruz. Çalışmalarımız Ramazan ayında yavaşlamadan bütün hızıyla devam ediyor. Amacımız kaliteli ve modern yol hizmetimizi her mahallemize sunmak." şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Talas Yenidoğan Mahallesi'nde yollar yenileniyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN