Nevsehir'de tüccara deger veriliyor

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, şehre yatırım yapacaklara her türlü imkanı sağladıklarını, tüccarlara ise büyük değer verdiklerini vurguladı

Giriş Tarihi: 27.12.2013
Nevsehir Belediye Baskanı Hasan Ünver, sehre yatırım yapacaklara destek için her türlü imkanı sagladıklarını kaydederek, "Sehrime yatırım yapanın ayagının paspası olurum. Ben 50 kisiye is verecek bir yatırım yapacagım, belediye binasının yeri lazım desinler burayı bile veririm. Yeter ki yatırım yapılsın" dedi.

YER ALTI ŞEHRİ

Dünyanın en büyük yeraltı sehrinin Nevsehir'in merkezinde bulundugunu hatırlatan Baskan Ünver, "Nevsehir'i gelecek yüzyıla tasımak için çalısıyoruz. Yeraltı sehri de dünya çapında vitrin bir çalısmamız olacak" diye konustu. Baskan Ünver, sehrin görünümünü degistirecek olan Karasoku Kentsel Dönüsüm projesine yeni yılda baslayacaklarını belirtti.

İKİ KÖPRÜLÜ KAVŞAK HAZIR
Yaklasık 13 milyon TL'ye mal olacak Hasan Emmi Köprülü Kavsagı ve Vilayet Köprülü Kavsagı'nın 2014'te hizmete açılacagını ifade eden Baskan Ünver,

YATIRIM ÇAĞRISI YAPTI

Nevsehir Belediye Baskanı Hasan Ünver, bir taraftan hizmetlerini en iyi noktaya çıkarmaya ugrastıklarını diger taraftan istihdam yaratacak, Nevsehirlilere is imkanı saglayacak her türlü proje ve özel tesebbüs yatırımlarına destek verdiklerini söyledi. Ünver, "Biri gelse dese ki, 'Baskanım ben yatırım yapacagım ve 50 kisiye is verecegim ama sizin baskanlık binası lazım' inanın bir dakika düsünmeden belediye binasını veririm. Yeter ki benim sehrimde yatırım olsun, hemsehrilerim is sahibi olsun" dedi.

"İlimizi gelecek yüzyıla taşımaya çalışıyoruz"
İki dönem Nevşehir Belediye Başkanlığı yapan ve AK Parti'den tekrar aday gösterilen Belediye Başkanı Hasan Ünver, şehri gelecek yüzyıla taşımak için vitrin projelere başlayacaklarını söyledi. Ünver, Nevşehir'in turizm merkezi olacağını da sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Nevsehir'de tüccara deger veriliyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN