Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Trabzon Etkinlikleri yarın AKM'de başlıyor

Trabzon Vakfı ve Trabzon Kültür Derneği'nce düzenlenen "Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri" 20-23 Şubat günleri arasında AKM'de gerçekleştirilecek

Giriş Tarihi: 19.2.2014
Her yıl 200 binin üzerinde ziyaretçi çeken "Her Yönüyle Trabzon Etkinlikleri", 20-23 Şubat günleri arasında Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) yapılacak. Trabzon'un sosyal ve kültürel önemini konu edinen etkinliklerde bu yıl, konser, dinleti, dans ve halk oyunları gösterisi, panel, söyleşi, sergi, defile, tiyatro, belgesel ve film gösterimleri yer alacak.

Fuat Saka konser verecek

Karadeniz müziğinin Trabzonlu ünlü isimleri Fuat Saka ve Süreyya Davulcuoğlu ile pek çok yöresel müzik sanatçısı AKM'de konser verecek. Trabzonlu şair ve yazar Sunay Akın, "Söz Gösterisi"nin yanı sıra, Trabzon Vakfı Kadın Platformu standındaki imza gününde okurlarıyla buluşacak. Karadeniz Teknik Üniversitesi ve Avrasya Üniversitesi kolbastı ekipleri, Tonya ve Akçaabat belediyelerinin horon ekipleri, Ankara Akçaabat Horon Derneği ve Kuzeyin Uşakları horon ekipleri etkinlikler boyunca sahne alacak. Trabzon'da kurulu tiyatrolar, etkinliğe her yıl olduğu gibi bu sene de katılarak AKM alt salonda oyunlarını sahneleyecek.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Trabzon Etkinlikleri yarın AKM'de başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN