Dünyam'dan büyük yatırım

Özel Dünyam Hastanesi İdari Koordinatörü Yöndem, "Sürekli kendini yenilemek zorunda olan sağlık sektöründe, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, entegre yatırımlar yapıyoruz" dedi

Giriş Tarihi: 20.3.2016
Dünyam'dan büyük yatırım

Sağlık sektöründe Kayseri ve çevre illere hizmet veren Özel Dünyam Hastanesi, teknolojik yatırımlarına devam ediyor. Günde bin 200 hastanın tedavi gördüğü Özel Dünyam Hastanesi'nde tanı ve tedavi amaçlı teknik donanımların sürekli yenilendiği bilgisini veren Özel Dünyam Hastanesi İdari Koordinatörü Feyza Yöndem, "Sistematik olarak sürekli kendini yenilemek ve revize etmek zorunda olan sağlık sektöründe, özellikle teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, entegre yatırımlar yapıyoruz" şeklinde konuştu.

TEKNOLOJİK YENİLİKLER
225 yatak kapasitesi bulunan Özel Dünyam Hastanesi 2011'den bu yana hizmet veriyor. Geçen yıl günde yaklaşık bin 200 hastanın hastanelerinde tedavi gördüğünü belirten Feyza Yöndem, "2016'da da istikrarımızı korumayı hedefliyoruz. Magnetic Rezonans (MBST) ile ameliyatsız bel fıtığı tedavisi ve spinalist cihazıyla bel, boyun fıtığı tedavileri yapılıyor. Ağız ve diş sağlığı ünitemizde Cad-Cam sistemiyle ölçü almadan tek seansta protez diş uygulanabiliyor" dedi. Sektörde istikrar ve profesyonelliğin önemine vurgu yapan Yöndem, "Yönetmelikler ve sağlık uygulamaları sürekli değişiyor. Sisteme her zaman ayak uydurmaya gayret ediyoruz. Bakanlık tarafından çıkarılan yasa ve yönetmelikler bizi doğrudan etkiliyor. Bazen her şeyi sil baştan kurmak gerekebiliyor" diye konuştu.

BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Dünyam'dan büyük yatırım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN