FarmBoss başlıyor

31 Mart-3 Nisan arasında gerçekleştirilecek olan ‘6. FarmBoss-Eskişehir Uluslararası Tarım Fuarı’na Eskişehir’de üretim yapan sektör firmalarından geniş katılım bekleniyor

Giriş Tarihi: 28.3.2016
FarmBoss başlıyor
Expolink Fuarcılık ve Avrasya Fuar Yapımcıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Erdoğan '6. FarmBoss-Eskişehir Uluslararası Tarım Fuarı'na ilişkin bilgi verdi. Erdoğan "Fuarımız bu sene 31 Mart-3 Nisan arasında gerçekleştirilecek. 6. FarmBoss-Eskişehir Uluslararası Tarım Fuarı'na Eskişehir'de üretim yapan sektör firmalarını ve bayii firmalarımızı bekliyoruz. Firmalarımız fuara gelerek Eskişehir fuarcılığına destek olsunlar" dedi. Türkiye fuarcılığında önemli bir yere sahip bulunan Expolink Fuarcılık'ın pek çok fuara imza attığını belirten Erdoğan şöyle konuştu: "Firmamız Milas'ta Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarı, Eskişehir'de Farm- Boss Uluslararası Tarım Fuarı, Antalya'da Animal Antalya Uluslararası Hayvancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı gibi sadece gıda, tarım ve hayvancılık fuarları düzenleyen bir firma. Bununla birlikte bünyesindeki ziraat mühendislerinden oluşan kadrosuyla, gerek çiftçilerimiz ve gerekse tarım sektöründeki firmalarımızla birlikte ülkemize hizmet ediyoruz."

ESKİŞEHİR BÜYÜK BİR DEĞER

Erdoğan "Eskişehir yaklaşık 900 milyon dolarlık ihracatı, havacılık, raylı sistemler, seramik, makine, gıda, hazır giyim, madencilik, kimya ve diğer sektörlerde sahip olduğu güçlü üretim altyapısı ve çağdaş kent bilinciyle son derece özgün bir kenttir" dedi. "Fuar sektörünün gelişmesi için temel bir takım etmenlerin varlığı son derece önemlidir" diyen Erdoğan "Bunlardan en önemlileri taşıyıcı üretim sektörlerinin varlığı, sektörel çeşitlilik, gelişmiş ulaşım imkanlarının bulunması ve canlı bir sosyal hayat olarak sıralanabilir. Eskişehir bu niteliklere haiz bir kent olarak fuarcılığın gelişimi için tam donanımlı bir fuar merkezi dışında tüm şartları karşılamakta" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
FarmBoss başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN