Sağlıklı yaşam tutkunları buluştu

, sağlıklı yaşam ve güzellik konusunda önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Etkinliğin konuğu terapisti Neslihan Yavuzcan’dı

Giriş Tarihi: 29.5.2016
Sağlıklı yaşam tutkunları buluştu
'nin ilk sağlıklı yaşam ve güzellik konulu sempozyumu Ommer Hotel Convention & Spa'da gerçekleştirildi. Türkiye'nin en iyi terapisti olarak anılan Neslihan Yavuzcan, katıldığı sempozyumda egzersiziyle ruhsal, zihinsel ve bedensel arınma hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi. Davetlilerin bu tarz organizasyonların Kayseri'de yapılmasından büyük sevinç duyduklarını ilettikleri sempozyumda, dünyaca ünlü opera sanatçısı ve kozmik enerji uzmanı Didem Balık ise kozmik enerji deneyimlerini paylaştı.

AMAÇ FARKINDALIK YARATMAK
Otelin genel müdürü Adnan Devrim, Kayseri'nin en büyük sağlık merkezine sahip olduklarını, bu etkinlikle bunu daha da pekiştirdiklerini söyledi. Ommer Hotel Convention & Spa olarak amaçlarının sağlıklı yaşam ve kişisel dönüşüm adına bir farkındalık yaratmak olduğunu ifade eden Devrim, geniş katılımla gerçekleştirdikleri etkinliğin en kısa zamanda ikincisini yapmayı planladıklarını belirterek "Sağlık alanında tecrübeli, sağlık kulübü ekibiyle birlikte ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Sağlıklı yaşam tutkunları buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN