Aydın Kalkan’dan Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret

Giriş Tarihi: 19.2.2015 16:58
Aydın Kalkan’dan Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Aydın Kalkan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti.
Eğitim Bir-Sen ve Memur-Sen şube başkanlığından istifa ederek AK Parti Milletvekili aday adayı olan Aydın Kalkan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ’ı ziyaret etti. Ziyarette konuşan Kalkan, milletvekili seçilmesi durumunda gece gündüz Kayseri için çalışacağını söyledi. Aydın Kalkan, "AK Parti Milletvekilliği aday adaylığı için memuriyetimden ve Eğitim Bir-Sen başkanlığından istifa etmiş bulunuyorum. Tüm Kayseri halkına hizmet etmek için bu yola çıktık. Kayseri’nin sıkıntılarını biliyoruz. Eğitimde ki sıkıntıları biliyorum. Kayseri’nin e uzak yerinde ne olup bittiğini çok iyi biliyorum çünkü biz alanlardan geliyoruz. İnşallah aday olur seçilirsek buralarda ki sıkıntıları çözmek için Ankara’ya gideceğiz. Ben buradayım ve dışarıdan gelmiş bir insan değilim. Dışarıdan gelen insanlar aday adayı oluyorlar. Seçildikten sonrada onlarla görüşmemiz mümkün olmuyor. Onlara ulaşmamız mümkün olmuyor. Halkın onlara ulaşması mümkün olmuyor ama biz 24 saat burada olacağız. Telefonlarımız her zaman açık olacak. Bana insanlar sıkıntılarından dolayı 24 saat rahatlıkla ulaşabileceklerini biz zaten gösterdik" dedi.
Kalkan ayrıca, "Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan bile yalnız bırakıldığını ima ediyor. Geriye dönük baktığınız zaman Kayseri’de Memur-Sen’in ve Eğitim Bir-Sen’in basın açıklamalarına bakılırsa paralel yapı ile Kayseri’de en çok mücadele eden bizim örgütümüz" diye konuştu.
Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Metin Kösedağ ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kalkan ile bir süre sohbet etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Aydın Kalkan’dan Gazeteciler Cemiyeti’ne Ziyaret
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN