Büyükşehir Belediyesi’nden Örnek Davranış

Giriş Tarihi: 19.2.2015 17:58
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden Örnek Davranış
Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. personeli soğuk kış şartlarında beslenme zorluğu çeken sokak hayvanları için 2,5 ton kedi-köpek maması ve kuş yemi dağıttı.
Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. yetkilileri, geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Meydanı’nda açtıkları stantta paketlenmiş haldeki kedi, köpek maması ile kuş yemlerini ücretsiz olarak vatandaşlara vermişti.
Yetkililer kar yağışının hafta başından itibaren şiddetini artırması ile birlikte Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. mevcut uygulamalarının dışında Spor Tesisleri çevresinde ve Kayseri il sınırları içerisindeki bölgelere soğuk kış şartlarında beslenme zorluğu çeken sokak hayvanları için 2,5 ton kedi-köpek maması ve kuş yemi dağıttı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor Etkinlikleri A.Ş. Genel Müdürü Ali Üstünel, "Farkındalık yaratmak ve vatandaşlarımızı sokak hayvanlarının aç kalmamaları konusunda bilinçlendirmek ve mahallelerindeki sokak hayvanlarının mama ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla paketler halinde yem ve mama dağıtımı yapmıştık. Bu hafta ise Spor Tesislerimizde çalışan personelimiz ve sporsever üyelerimiz ile birlikte sokak hayvanlarının yaşam alanlarına yem bıraktık. Bunun yanı sıra çevre ilçe ve mahallelerdeki kırsal kesimde yaşayan sokak hayvanları için yine Büyükşehir Belediyemiz personeli aracılığı ile içerisinde Gesi, Gürpınar, Ağırnas, Su Başı, Ambar Mevki, Güzelköy, Turan, Organize Sanayi, Bürüngüz, Kıranardı mevkilerinin bulunduğu bölgelere 2,5 ton mama ve yem dağıtımı gerçekleştirdik" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nden Örnek Davranış
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN