Türkiye'nin en iyi haber sitesi

MHP’li Meclis Üyesi Kazım Yücel Kocasinan Belediye Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı

Giriş Tarihi: 20.2.2015 17:18
MHP’li Kocasinan Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, Kocasinan Belediye Başkanlığı seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.
Yücel yaptığı açıklamasında, "Milliyetçi Hareket Partisi’nin il başkanı, ilçe başkanı ve Kocasinan Belediyesi meclis üyelerinin bugün almış olduğu istişare toplantısında şahsımın belediye başkanlığı seçimi açısından Kocasinan’dan aday olmam tarafıma tebliğ edildi" dedi.
Yücel, "İl başkanım başta olmak üzere ilçe başkanıma ve meclis üyesi başkanlarıma bu anlamda göstermiş oldukları bu teveccühten dolayı teşekkürlerimi bildiriyorum. Malum olduğu üzere 1 yıl önce biz ciddi bir seçim yaptık. Bu seçimde MHP sokak sokak bütün mahallelerimizi gezdik ve vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik" diyerek şu şekilde konuştu:
"Vatandaşlarımızdan almış olduğumuz güç ile daha ciddi bir oy potansiyeli ile mecliste daha güçlü bir çalışma göstereceğimiz fikri varken maalesef beklemediğimiz bir oyla karşılaştık fakat buna rağmen bizim mecliste bulunan 8 meclis üyesi arkadaşımız ciddi bir nefer olarak bütün sokakların bütün mahallelerin bütün Kocasinan’ın sorunlarını elimizden geldiği sürece meclise taşıdık. Sorunları Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik döneminde kare kare yorumladık ve sonuçlandırdık. Başarılı veya başarısız olduk ama Kocasinan’da çok ciddi bir hizmet olması için gayret eden Mustafa Çelik başkanım bir anda boşan Büyükşehir Belediye Başkanlığı koltuğuna talip olup gitmesi ile birlikte şuan Kocasinan’da bir boşluk var. Kocasinan meclisinde oturan bütün arkadaşlarım şuan belediye başkanlığına aday olabilecek konumdadır. Hangi partiden olursa olsun o koltuğu çok rahatlıkla doldurup Kocasinan’a hizmet edebilecek yapıda ve karakterdedir."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
MHP’li Meclis Üyesi Kazım Yücel Kocasinan Belediye Başkan Adayı Olduğunu Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN