Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocasinan’da Çalışmalar Hız Kazandı

Giriş Tarihi: 10.3.2015 15:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, mevcut projelere ve yapılan çalışmalara hız verdiklerini söyledi.
Kocasinan Belediyesi olarak çok önemli projeler hazırladıklarını hatırlatan Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, "Kış şartları nedeniyle işler biraz yavaşlamıştı. Hava şartlarının elvermesiyle birlikte çalışmalarımız ivme kazandı. Her projemize, işimize ve yürüyen çalışmalarımıza yeniden hız verdik. Kocasinan tam bir şantiye halinde" dedi.
Kocasinan Belediyesi olarak hazırlanan projeleri ve yürüyen çalışmaları devamlı yerinde incelediğinin altını çizen Başkan Çolakbayrakdar, "Kolları sıvadık, işlerimize yoğunlaştık. Arkadaşlarımız yeni bir coşku ve heyecanla işlerine 4 elle sarılmış. Bu bizi ziyadesiyle memnun ediyor. Bütün birimlerle çalışmalarımıza yoğunluk verdik. Çalışmaları sürekli yerinde görüyorum. Hummalı bir çalışma sezonuna yoğun bir şekilde başladık" dedi.
Kayabaşı, Mevlana, Ziya Gökalp, Beyazşehir, Boztepe, Mimarsinan, Yeşil ve Yeni Mahalle olmak üzere 8 mahallede semt konağı çalışmalarının devam ettiğine dikkat çeken Başkan Çolakbayrakdar, "Fevzi Çakmak ve Erciyesevler’de yaya yolu, Sümer’de 40 bin metrekarelik Gülpark, Kuşçu Tatil Köyü Mesire Alanı, Kadın Gelişim Merkezi başta olmak üzere pek çok mahallemizde büyük bir gayretle işlerimize yoğunlaştık" şeklinde bilgiler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocasinan’da Çalışmalar Hız Kazandı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN