Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezi Kuruldu

Giriş Tarihi: 10.3.2015 14:39 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezi Kuruldu
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yaptıkları çalışmalar neticesinde Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezinin kurulduğunu söyledi.
Melikgazi Belediyesinin sosyal, kültürel ve aynı zamanda spor çalışmalarına önem veren ve yatırımlarını bu yönde ağırlık veren bir belediye olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezi bundan böyle çalışmalarda, sivil toplum kuruluşların ortak projelerinde farkı bir bakış açısı ile hizmet sunulacaktır. Çünkü genç beyinlerin fikir fırtınaları ile yatırımlara ve çalışmalara yeni bir heyecan ve şevk katacaktır. Tıpkı Çocuk meclisinin yaptığı gibi gündeme getireceği konular ile hizmet, yatırım ve etkinlikleri ile kamuoyunu bilgilendirecek, bilinçlendirecek ve sosyal gelişimlerine katkı sağlayacaktır. Daha da önemlisi gençliğin bir kardeşler bütünlüğü olduğu hissini vererek toplumda birlik ve beraberliğine katkı sağlayacaktır“ dedi.
Gençlik merkezinin oluşturulması için toplanan gençler ile sohbet eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, kurulacak Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezi Üyelerinin şehrimiz adına büyük, verimli ve etkin çalışmalarına imza atacaklarını kaydetti.
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Gençlik Merkezinin önemli amacının toplumda birlik ve beraberliğin devam ettirilmesi, kaynaşmanın sağlanması ve yardımlaşma ile paylaşmanın ortak olarak yerine getirilmesi olacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Melikgazi Belediyesi Gençlik Merkezi Kuruldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN