Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Çolakbayrakdar Birim Çalışmalarına Katıldı

Giriş Tarihi: 11.3.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, belediye hizmet binasında faaliyet gösteren birimlerin çalışmalarına katıldı, projelerin her aşamasında omuz omuza gayret göstereceklerini söyledi.
Başkan Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan’da hayatı kolaylaştıracak, yaşanabilir bir şehir haline getirecek projelerin; hazırlanması, analizi, yürütülmesi ve kontrol aşamalarının gerçekleştirildiği birimlerin çalışmalarına katılıp, yönetici ve personelle beraber gayret göstererek sinerji oluşturacaklarını belirtti.
Projelerin her aşamasında personelle bir araya gelmenin, çalışmalara katılmanın personele büyük bir moral ve motivasyon kazandıracağını vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, "Bu dayanışma bir sinerji oluşturmanın yanında hizmetin kalitesini artıracak, sunum süresini de kısaltacak. Belediye hizmet binasına gelen vatandaşların memnuniyetle ayrılması için de önemli bir faktör olacak. Vatandaşımızı; güler yüzle karşılayıp, ağırlayıp, güler yüzle uğurlayacağız" dedi.
Başkan Çolakbayrakdar, birimlerde katıldığı çalışmalarda personele, işi yürütürken verdikleri kararda hukuk ve adalet çerçevesinde hareket etmekle birlikte vicdanının sesini de dinlemeleri gerektiğine dikkat çekerek, "El birliğiyle, güç birliği oluşturacağız. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesini artırırken insanlarımızın da duasını alacak, görevimizi layıkıyla yerine getirmiş olacağız. Her zaman yanınızdayım, omuz omuza yaptığımız işi daha da üst seviyelere taşıyacağız" şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Çolakbayrakdar Birim Çalışmalarına Katıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN