Faruk Çolak MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı

Giriş Tarihi: 26.3.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
Eğitimci ve iş adamı Faruk Çolak 25. Dönem genel seçimleri için Milliyetçi Hareket Partisinden milletvekili aday adaylığı için müracaat ettiğini açıkladı.
Konu hakkında bilgi veren Faruk Çolak, “7 Haziran tarihinde 25. Dönem milletvekilliği genel seçimleri yapılacaktır. Yapılacak olan bu seçim, ülkenin içinde bulunduğu ekonomik, sosyal ve siyasi açıdan en önemlisi olma durumundadır” dedi.
Çolak ayrıca, “Ülkemizin büyük hedeflere yönelmesinde bütün imkan, kaynak ve kabiliyetlerini ‘Lider ülke Türkiye’ hedefinde harekete geçirecek , en geniş boyutta toplumsal mutabakatı sağlayacak, kamu çalışanlarına milletler arası normlara uygun sendikal haklar sağlayacak, Türkiye merkezli dış politika üretecek , terörle müzakere değil mücadele edecek , üstün zekalı öğrencilere özel eğitim imkan tanıyacak kadroların Milliyetçi Hareket Partisinde olduğuna inandığım için; yapılacak olan genel seçimler sebebiyle siyasi partiler içerisinde en gerçekçi partinin MHP olduğuna liderler arasında devlet adamlığı sıfatının en çok Devlet Bahçeli’ye yakıştığına inandığım için bu bölgenin insanı olarak bölge halkımızın ihtiyaç ve problemlerini iyi bildiğime inanıyorum. Bütün bu problemleri MHP çatısı altında çözüleceği gerçeğine inanarak milletvekili aday adaylığı müracaatımı yaptım” şeklinde konuştu.
Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Baki Özsoy ise” 7 Haziranda yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden aday adayı olma cesaretini gösterdiğinden dolayı Faruk Çolak’ı kutluyorum. Bu seçimler artık bizim son seçimler olabilir diye ifade ettiğimiz seçimlerdir. 7 Nisanda bizim de listelerimiz belli olduğunda 7 Hazirana kadar çok ciddi bir çalışma yapacağız” ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Faruk Çolak MHP’den Aday Adaylığını Açıkladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN