Yatırımlara Yön Veren Kararları İle Nisan Meclis Toplantısı

Giriş Tarihi: 5.4.2015 16:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
Yatırımlara Yön Veren Kararları İle Nisan Meclis Toplantısı
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Melikgazi Belediye Meclisinin gündeminde bulunan mevzuları görüşüp karara bağlamak üzere 06 Nisan 2015 Pazartesi günü saat: 16.00 ‘da Melikgazi Belediye Meclisinde toplanacağını bildirdi.
06 Nisan 2015 Pazartesi saat:16.00’ da…
Belediye Meclisinin almış olduğu kararlar ile Melikgazi İlçesinin gelişmesine ve büyümesine imkân tanıdığını ve kalkınmanın önünü açtığını ifade eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kararların ilgili komisyonlarda tek tek incelenerek oylandığını belirtti.
İlgili komisyonlarda detaylı inceleme ve araştırma
Belediye Meclislerin yatırım ve hizmetlerin karar mercisi olduğunu vurgulayan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, yine tarihi mekanların onarımı, eğitime destek ve enerji aktarımı gibi maddeler bulunduğunu belirterek şunları söyledi;
“Melikgazi İlçesinin örnek ve referans belediye olmasında en büyük katkının almış olduğu kararlar ile yatırımları yönlendiren ve şekil veren Belediye Meclisidir. Bu açından Melikgazi Belediye Meclisi çalışmaları yönlendirmekte, önünü açmakta ve gelişmeyi teşvik etmektedir. 2015 yılının 4. meclis toplantısının gündeminde 28 madde bulunmaktadır. Bunlardan 4 madde idari ve 24 ise imar konusunda gündem maddeleridir.”
Hayırlı olsun…
Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Belediye Meclisinde alınacak kararların hayırlı olması dileğinde bulunduğunu sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yatırımlara Yön Veren Kararları İle Nisan Meclis Toplantısı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN