CHP İl Başkanı Mustafa Ayan:

Giriş Tarihi: 4.5.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 10:53
CHP İl Başkanı Mustafa Ayan:
CHP İl Başkanı Mustafa Ayan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilen mitingi değerlendirerek, "li hemşerilerimin konukseverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.
CHP İl Başkanı Mustafa Ayan, "Pazar günü sayın Genel Başkanımızı Kayseri’de ağırladık. Bereket yağmuruna rağmen güzel bir gün geçirdik" diye konuştu.
"Ben öncelikle Kayserili hemşerilerimin konukseverliğinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum" ifadesinde bulunan Mustafa Ayan, "Açıkçası bir an rahatsız oldum fakat alanı gördükten sonra çok mutlu oldum. Başarılı bir alan toplantısı oldu" diyerek yapılan mitingi şu şekilde değerlendirdi:
"Genel Başkanımızın söylemlerini kendi ağzından dinleme fırsatı buldu hemşerilerimiz herkese çok teşekkür ediyorum. Bizleri mutlu ettiler. Seçim öncesi moral verdiler. İnşallah bu mutluluğun seçimlerde de sandığa yansıtılmasını diliyorum. Tüm Kayserili hemşerilerime, emniyet mensuplarına ve kamu görevlilerine teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Bizim partimiz 92 yıldan beri bir takım emperyalist güçlerin iftirasına hedef olmuştur. Cumhuriyet Halk Partisi halkın partisidir. Söyledikleri ve söylemleri halkın bir siyasi partinin genel başkanından duymak istedikleri şeydir. Bence bütün söyledikleri halk adına söylenen şeyler ve kaba tabirle arttı. Siyasetçinin köşeyi dönme zamanı geçti. Bu devletin ve bu halkın tek unsurları olan halk, Cumhuriyet Halk Partisinin yönetiminde onlar köşeyi dönecekler. Demokrasi adına köşeyi dönecekler. Mutluluk adına köşeyi dönecekler. Evlatları adına köşeyi dönecekler. Kardeşlik adına köşeyi dönecekler. Ve sevgili genel başkanımızın söyledikleri de inancımızda, imanımızda, milliyetimiz ve kardeşliğimizde toplumun mutluluğudur. Toplumun gerçekten dostça, kardeşçe ilelebet Türkiye Cumhuriyetinin bu topraklarda varlığının devamı anlamındadır."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP İl Başkanı Mustafa Ayan:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN