Başkan Büyükkılıç Ve Milletvekili Yaşar Karayel’e Besime Özderici İlkokulu Öğrencilerinden Sevgi Seli

Giriş Tarihi: 5.5.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:05
Başkan Büyükkılıç Ve Milletvekili Yaşar Karayel’e Besime Özderici İlkokulu Öğrencilerinden Sevgi Seli
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç,Besime Özderici İlkokulu Geleneksel Kermes’i ve Kağıt Rölyef Sergisinin açılışına katılarak,öğrenci öğretmenlerin sevinçlerine ortak oldu.
Besime Özderici İlkokulu tarafından gerçekleştirilen etkinliğe Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç’ın yanı sıra Ak Parti Milletvekili Yaşar Karayel,Ak Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu ile çok sayıda veli ve öğrenci katıldı.
Etkinlik ilk olarak halk oyunları ekibinin sergilediği folklor gösterisi ile başladı. Gösterinin ardından sergi açılışını Başkan Memduh Büyükkılıç ve Milletvekili Yaşar Karayel birlikte yaptı.Sergiyi gezen ve yapılan işler hakkında öğretmenlerden bilgiler alan Başkan Dr.Memduh Büyükkılıç ve Milletvekili Yaşar Karayel’e sergi sonunda Mustafa Kemal Atatürk’ün Rölyef sanatı ile yapılmış tablosu hediye edildi.
Gösterilen yoğun ilgiden oldukça memnun oldukları gözlenen Melikgazi Belediye Başkanı Dr.Memduh Büyükkılıç ve Milletvekili Yaşar Karayel, öğrenciler ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirip,hepsi ile tek tek ilgilenerek sohbet ettiler.
Melikgazi Belediyesi olarak “Eğitimin ve Eğitimcinin Dostu” olduklarını her fırsatta dile getirdiklerini belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Yoğun programlarımızdan fırsat buldukça okullarımızı ziyaret ediyor, öğretmen ve öğrencilerimiz ile birlikte oluyoruz. Geleceğimizin teminatı yavrularımızın daha iyi şartlarda eğitim almaları,bizleri yetiştiren çok değerli eğitimcilerimizin de fiziki şartlarının düzeltilmesi açısından önemli projelere imza atıyoruz.Anaokulundan liseye, bu zamana kadar yedi okul yaptırmış bir belediye olarak, çok amaçlı büyük ölçekli kapalı spor salonları, konferans salonları, her yıl birçok okulun çevre düzenlemesi, öğretmenler odası, her yıl 5.000 öğrencimize kırtasiye yardımı, Melmek Kursları sayesinde her yıl binlerce vatandaşımıza 19 kurs merkezimizde 50 branşta kurslar düzenleyerek birçok farklı alanda eğitim hizmeti ile Melikgazi, Eğitimin ve Eğitimcinin Dostu Bir Belediye olduğunu bir kez daha kanıtlamış ve yapılan bu hizmetler gerek Milli Eğitim Camiamız gerekse vatandaşlarımız tarafından büyük takdir toplamıştır.”dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Büyükkılıç Ve Milletvekili Yaşar Karayel’e Besime Özderici İlkokulu Öğrencilerinden Sevgi Seli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN