Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Valilikte Protokol Ve Nezaket Kuralları Eğitimi

Giriş Tarihi: 6.5.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 10:51
Valilikte Protokol Ve Nezaket Kuralları Eğitimi
Valiliği, başta Valilik merkez ve ilçe birimleri olmak üzere ilde yer alan kamu kurum ve kuruluşları yetkilileri ve personeline yönelik protokol ve nezaket kuralları semineri düzenledi.
Protokol Uzmanı İhsan Ataöv tarafından verilen eğitim Valilik konferans salonunda gerçekleştirildi. 2 gün süren seminerde katılımcılara protokol ve nezaket kuralları, makam, tören, ziyaret ve davetlerde protokol kuralları, imaj ve giyimde protokol kuralları ve ilde protokol kuralları konularında eğitimler verildi.
Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen eğitimde protokol ve nezaket kuralları uygulamalı olarak anlatıldı, katılımcıların dikkat etmesi gereken konulara değinildi.
Protokol Uzmanı İhsan Ataöv ise Kayseri’de bulunmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şehir olarak davetlerin ve organizasyonların üst seviyede olduğu Kayseri’de protokol ve nezaket kuralları bakımından edindiği izlenimleri katılımcılarla paylaştı.
2 gün süren eğitim ile ilde yer alan kamu kurum ve kuruluşlarında protokol ve nezaket kuralları konusunda personelin bilinçlendirilmesi sağlandı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Valilikte Protokol Ve Nezaket Kuralları Eğitimi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN