Türkiye'nin en iyi haber sitesi

KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:

Giriş Tarihi: 18.5.2015 14:08 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 14:11
KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:
Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, "19 Mayıs günü, aziz vatan evlatlarının canları pahasına verilen, bağımsızlık mücadelesinin başlangıç noktasıdır” dedi.
Mesajında, ’Bağımsızlık mücadelesinde can veren aziz şehitlerimizin önünde saygıyla eğiliyorum’ diyen Hiçyılmaz, “Büyük sıkıntı ve yokluklar içerisinde verilen çetin mücadele sonucunda kurulan Türkiye Cumhuriyeti, Gazi Mustafa Kemal Atatürk tarafından gençlerimize emanet edilmiştir. Atatürk, böylelikle Türk gençliğine olan sonsuz güvenini vurgulamıştır" dedi.
Başkan Hiçyılmaz, mesajını şöyle sürdürdü:
"Gazi Mustafa Kemal Atatürk, milli mücadelenin başlangıcı olan bu günü, tüm gençlere bir bayram ve bir uyanış vesilesi olarak emanet bırakmıştır. Bu manada gençlik, bu günlerimizin sigortası, geleceğimizin de teminatıdır. Millet olarak yapacağımız en büyük yatırım, gençlere yapılan yatırımdır. Yalnızca gençlerine önem veren milletler geleceğe umutla ve güvenle bakabilirler. Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN