Türkiye'nin en iyi haber sitesi

OSB İle Kazım Karabekir Mahallesi Arasında Kesintisiz Ulaşım

Giriş Tarihi: 18.5.2015 15:48 Güncelleme Tarihi: 18.5.2015 15:51
OSB İle Kazım Karabekir Mahallesi Arasında Kesintisiz Ulaşım
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Organize Sanayi Bölgesi 29. Caddesi ile Kazım Karabekir Mahallesi Avize Sokak arasında yer alan bölgede çok amaçlı, geniş ve alternatif yeni bir yolun açılacağını söyledi.
Melikgazi Belediyesinin en belirgin özellikleri arasında geniş ve güvenli bir ulaşım ağı sisteminin bulunması olduğunu belirten Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, “Melikgazi ilçemizde şehir merkezi ile sanayi bölgeleri arasında güvenli bir ulaşım ağı bulunmaktadır. Ancak yeni bir çalışma yaparak şimdi OSB ile Kazım Karabekir mahallesi arasında yeni bir yol açarak sanayi bölgesinde meydana gelebilecek trafik sıkışıklığını gidereceğiz. Bu yol ileriye dönük yılların ihtiyacına cevap verebilecek düzeydedir. Bunun için bir planlama yapılmıştır. Bu planlama ile 4 mahallede ulaşım daha güvenli, seri ve kurallı akışı ve bu semtler arasında bağlantıların daha geçişken olması için ulaşımda yeni bir düzenleme yapılarak trafik akışı rahatlatılacaktır. Çalışmanın ilk etabı olan planlama ve imar planları üzerinde işlenmesi ve mülkiyet sorunu çözülmüştür” dedi.
Semtler arası ulaşımın bütün olarak planlandığı çalışma ile daha seri bir ulaşım ağının şehrimize kazandırılacağını ifade eden Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, bu çalışma için Melikgazi Belediye Meclisinden gerekli kararın alındığını kaydetti.
Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, OSB ile Kazım Karabekir arasındaki alternatifli ana yol çalışmasının bu yıl başlanılacağını ve hizmete sunulacağını sözlerine ekledi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
OSB İle Kazım Karabekir Mahallesi Arasında Kesintisiz Ulaşım
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN