Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar:

Giriş Tarihi: 7.7.2015 13:38 Güncelleme Tarihi: 8.7.2015 09:50
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar:
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Nil Caddesi’nin ardından Dicle’yi de yenilemeye başladıklarını söyledi.
Kocasinan Berlediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi sınırları içinde yoğun bir yapılaşmanın devam ettiğine dikkat çekerek, “Bu gelişim nedeniyle yeni yollar açıyoruz. Bunun yanında yıpranmış, yorulmuş ve altyapısında da iyileştirmelere ihtiyaç duyan caddeleri de yeniliyoruz” dedi. Kaski ve Elektrik Şirketi gibi kurumlarla koordineli çalışmalar yürüterek altyapı hizmetlerinin de yenilendiğini vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar, yaşanabilir mekanlar sunmanın ve hayatı kolaylaştırmanın önemli adımlarından birinin ulaşımı rahatlatmak olduğunun altını çizdi. Çolakbayrakdar, “Yeni yol yapmak, yıprananları iyileştirmek için yoğun çalışıyoruz. Ziya Gökalp Mahallesi’nin ana arterlerinden 2 kilometre uzunluğundaki Dicle Caddesi’nin yenileme çalışmalarına başladık, 1 kilometrelik dilimini de bitirdik” diye konuştu.
Başkan Çolakbayrakdar, “Dicle Caddesi 10 metre genişliğinde olup yenileme için 3 bin 750 ton asfalt kullanacağız. Toplam 450 bin lira harcama yaparak Bayram öncesi Dicle Caddesi’ni yenilemeyi bitireceğiz. Hayırlı uğurlu olsun. Vatandaşlarımız güle güle kullansın. Allah kaza bela vermesin" dilekleriyle sözlerini noktaladı.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar:
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN