KTO’da Bayramlaşma

Giriş Tarihi: 18.7.2015 12:38 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
KTO’da Bayramlaşma
Ticaret Odası (KTO) Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, oda üyeleri ile bayramlaştı.
Oda binasında düzenlenen bayramlaşmada konuşan KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, "Sağlık ve sıhhat içerisinde geçirdiğimiz Ramazan ayı süresince ibadetlerimizi yaptık ve neticesinde ulaşmış olduğumuz Ramazan bayramını da huzur içerisinde yaşıyoruz. Bu huzur içerisinde yaşadığımız bayramın buruk olmadığını söylemek doğru olmaz. Çünkü İslam aleminin içerisinde bulunmuş olduğu durum gerçekten bizleri çok üzmekte ve ümit ediyoruz ki kısa süre içerisinde İslam aleminin içerisinde bulunduğu durum düzelir diye temenni ediyoruz. Bu Ramazan ayının ve kutlamakta olduğumuz Ramazan bayramının bu kurtuluşa vesile olmasını özellikle temenni ediyorum. Tüm üyelerimizin, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin Ramazan bayramını tebrik ediyorum. Nice bayramlarda sağlık ve sıhhat içerisinde hep beraber olmayı ümit ediyorum. Bundan sonra ki süreçte Kayseri Ticaret Odası olarak üyelerimize menfaat sağlamak, üyelerimizin işlerini yaparken daha iyi yapmaları noktasında şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada çalışkan bir şekilde ve seri bir şekilde çalışmaya devam edeceğimizi özellikle belirtmek istiyorum" dedi.
Koalisyon hükümetinin kurulması gerektiğini söyleyen Başkan Hiçyılmaz, "Biz iş dünyası olarak 7 Haziran’da yapılmış olan seçimlerde üzerimize düşen vazifeyi yaptık. Sandığa gittik ve oylarımızı kullandık. Neticesinde çıkmış olan tablodan siyasi partiler kendi aralarında anlaşmak, görüşmek suretiyle bir koalisyon hükümeti kurmak noktasında olması gerekiyor. Hangi parti hangi parti ile koalisyon kurar ve hangi hükümet kurulur bunlar bizim dışımızda bir olay. Biz iş dünyası olarak biran önce bir koalisyon hükümetinin kurulup belirsizlikten kurtulmak gerektiğini düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.
"AK PARTİLİ VEKİLLERDEN KTO’YA ZİYARET"
Öte yandan, AK Parti Kayseri Milletvekilleri Kemal Tekden, Havva Talay Çalış, Ahmet Doğan ve AK Parti Kayseri İl Başkanı Hüseyin Cahid Özden, KTO Başkanı Mahmut Hiçyılmaz’ı ziyaret ederek, bayramlaştı. KTO’nun çalışmaları hakkında vekillere bilgiler veren Hiçyılmaz, oda üyelerinin menfaatleri doğrultusunda çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi.
Burada oda ve meclis üyeleri ile bayramlaşan AK Parti Kayseri milletvekilleri, çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
KTO’da Bayramlaşma
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN