"İnsana Yapılan Yatırım Çok Önemli"

Giriş Tarihi: 23.7.2015 12:48 Güncelleme Tarihi: 23.7.2015 17:05
İnsana Yapılan Yatırım Çok Önemli
İl Müftülüğüne atanan Doç. Dr. Şahin Güven Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik’i ziyaret etti. İnsanların manevi yönden gelişmeleri için Müftülüğe her türlü desteği vermeye hazır olduklarını belirten Başkan Çelik, "İnsana yapılan yatırım bizim için de önemli" dedi. İl Müftüsü Şahin Güven de Diyanet İşleri Başkanı Görmez’in Başkan Çelik’e selamını iletti ve Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayırlı hizmetler yapacaklarına inandığını dile getirdi.
İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven’in Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaretine müftü yardımcıları ve ilçe müftüleri de katıldı. Doç. Dr. Güven’in yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Şahin Güven’in bu görevi en iyi şekilde yapacağına inancını dile getirdi. Görev değişikliğinin bir bayrak değişimi olduğunu ifade eden Başkan Çelik, "Büyükşehir Belediyemizin de sosyal projeleri var; ama biz ağırlıklı olarak işin fiziki yönündeyiz. Sizler ise manevi yönden hizmet ediyorsunuz. İnsana yapılan yatırım bizim için de çok önemli. Bu anlamda birlikte yapacağımız projeler de olacak. İnşallah hemşehrilerimizin manevi yönden gelişmeleri için birlikte ne gerekiyorsa yapacağız. Müftülüğümüze her türlü desteği vermeye hazırız" dedi.
İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven de sözlerine Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez’in Başkan Mustafa Çelik’e selamını ileterek başladı. Pek çok projeleri olduğunu ve bunları hayata geçirirken Büyükşehir Belediyesi’nin desteğini de talep edeceklerini vurgulayan Güven, "Birlikte, hayırlı hizmetler yapmayı diliyorum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
"İnsana Yapılan Yatırım Çok Önemli"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN