Büyükşehir’de Eğitim Seminerleri Sürüyor

Giriş Tarihi: 5.4.2016 11:49 Güncelleme Tarihi: 5.4.2016 11:55
Büyükşehir’de Eğitim Seminerleri Sürüyor
Büyükşehir Belediyesi ile Türkiye Belediyeler Birliği tarafından belediye çalışanlarına yönelik olarak düzenlenen eğitim seminerlerine devam ediliyor. Bu kapsamda imar çalışmaları ve zabıta mevzuatıyla ilgili iki ayrı program düzenlendi.
Kırşehir Ramada Otel’de düzenlenen ve Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Veli Böke’nin de katıldığı programda Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı Mehmet Everekli, Kentsel Dönüşüm Daire Başkanı Hakkı Alp ve 1. Müşaviri Orhan Erdoğan tarafından Büyükşehir Belediyesi’nin yanı sıra tüm ilçe belediyelerinde İmar, Hukuk ve Kentsel Dönüşüm birimlerinde görev yapan personele konuyla ilgili güncel bilgiler aktarıldı.
ZABITA’YA MEVZUAT EĞİTİMİ
Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen bir diğer programla da Büyükşehir ve ilçe belediyelerinde görev yapan zabıta personeline ’Zabıta Mevzuatı’ konusunda bilgiler verildi.
Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Darendelioğlu’nun da katılımıyla Nevşehir Kozaklı’da gerçekleştirilen seminerde Yıldırım Beyazıt Üniversitesi İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ertuğrul Yaman ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdür Yardımcısı Saadettin Özyazıcı tarafından zabıtanın görev ve yetkileri ile halkla ilişkiler, kriz yönetimi vs. gibi konularda ayrıntılı bilgiler verildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Büyükşehir’de Eğitim Seminerleri Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN