Vali Yardımcısı Toğan Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu

Giriş Tarihi: 12.6.2015 20:18 Güncelleme Tarihi: 13.6.2015 00:34
Vali Yardımcısı Toğan Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
Vali Yardımcısı Tolga Toğan, 2014-2015 eğitim öğretim yılının sona ermesi dolayısıyla Nazlı Ömer Çetin İlkokulu’nda düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı.
Okul girişinde öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Vali Yardımcısı Tolga Toğan, bir eğitim ve öğretim yılının daha geride kaldığını belirterek, bugün ilde 32 bin öğrencinin karne sevinci yaşadığını söyledi. Toğan, “Öncelikle çocuklarının eğitiminde hiçbir fedakârlıktan kaçınmayan bütün anne ve babaları tebrik ediyorum. Mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan öğretmenlerimizi ve idarecilerimizi kutluyor ve Sevgili öğrencilerimizin gözlerinden öpüyorum” dedi.
Vali Yardımcısı Toğan, daha sonra sınıfları dolaşarak öğrencilere karnelerini dağıttı. Toğan, ardından Öncüpınar konteyner kentindeki Umut Geçici Eğitim Merkezi’nde düzenlenen karne dağıtım törenine katıldı. Bin 200 Suriyeli öğrencinin eğitim gördüğü Umut Eğitim Merkezi’nde öğrencilerin hazırladıkları müzik dinletisini dinleyen Vali Yardımcısı Toğan, öğrencilere karneleri ile birlikte hediyeler vererek, onların da karne sevinçlerine ortak oldu. Toğan’a İl Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Sevgili eşlik etti.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Vali Yardımcısı Toğan Öğrencilerin Karne Heyecanına Ortak Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN