Başkan Kara, İlk İftarını Çadırda Açtı

Giriş Tarihi: 19.6.2015 12:08 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 12:27
Başkan Kara, İlk İftarını Çadırda Açtı
Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar çadırını fakir vatandaşlar için açtı.
Belediye Başkanı Hasan Kara eşi Gülsen Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Cuma Özdemir, Mehmet Ali Eryılmaz, Mehmet Akif Yavuzlu, meclis üyeleri ve belediye birim müdürleri ile birlikte ilk iftarını çadırda açtı. Musalla bölgesinde Kilisli vatandaşlar ve Suriyeli misafirler için açılan İftar çadırında yüzlerce vatandaş iftar açtı.
Başkan Kara, iftar öncesi Şörahbil Camii yanında Çeçen Kafkas Derneği’nin katkılarıyla organize edilen yemek dağıtımına katıldı.
Çeçenistan’dan gelen misafirlerle birlikte kendi elleriyle gelen vatandaşlara yemek dağıtan Başkan Kara, ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmenin görevleri olduğunu ve bundan çok büyük mutluluk duyduğunu ifade etti. Başkan Kara ailesi ile birlikte Ramazanın ilk iftarını Musalla Parkına kurulan İftar Çadırında açtı.
Her vatandaş gibi sıraya girerek yemeğini alan Başkan Kara, Ramazan ayının bereketle dolu olduğunu ifade ederek şunları söyledi:
“Biz bugün evimizde de iftar yapabilirdik. Ama evimizde her zaman iftarımızı açabilirdik. Biz buraya gelen insanlarımızla aynı duyguyu paylaşıp, heyecanlarına ortak olmaya çalıştık. İnşallah olmuşuzdur. Burada bir ay boyunca iftar yemeğimiz verilmeye devam edecek. Karataş bölgesinde de yemek dağıtım işi de Ramazan boyunca devam edecek. Tüm vatandaşlarımıza bereket dolu bir Ramazan diliyorum” dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Başkan Kara, İlk İftarını Çadırda Açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN