Türkiye'nin en iyi haber sitesi

AK Parti Milletvekilleri Vatandaşlarla Buluştu

Giriş Tarihi: 19.6.2015 12:58 Güncelleme Tarihi: 19.6.2015 13:00
AK Parti Milletvekilleri Vatandaşlarla Buluştu
AK Parti Milletvekilleri Oğuz Kağan Köksal ve Ramazan Can halk buluşması kapsamında vatandaşlarla bir araya geldi.
AK Parti İl Başkanlığında düzenlenen buluşma öncesinde basın mensuplarıyla kısa bir toplantı yapan Milletvekilleri Köksal ve Can seçim sonuçlarını ve kurulması beklenen koalisyon hükümeti sürecini değerlendirdiler. Köksal, gerek ülke gerekse Kırıkkale için yapılacak çalışmalarda uyum içinde olunacağının söylerken, Can ise halkın verdiği mesajın dikkate alınarak koalisyon kurulmadığı takdirde yeniden seçime gidilmesi halinde sonuçların daha farklı olacağını ifade etti.
Bir gazetecinin MHP ile koalisyon kurulması halinde MHP Kırıkkale Milletvekili Seyit Ahmet Göçer ile ortak çalışma yapıp yapmayacaklarını sorması üzerine Köksal, “AK Partisiz koalisyon olmaz, AK Parti olarak biz koalisyonun içerisinde olacağız ve herkesle uyum içinde çalışacağımızı söyledik. Bu anlamda Kırıkkale’ye gelecek olursak, tabi ki bir arkadaşımız MHP’den milletvekili seçildi, vatandaşın oyuna saygılıyız diye de hep söyledik. Onu da bu arada tebrik ediyoruz. Kırıkkale’nin menfaati için hep bir arada olacağımızı söylüyorum” dedi
Koalisyon kurulmadığı takdirde seçmenin gerekeni sandıkta yapacağını söyleyen Ramazan Can ise, “Bu süreçte seçmenin mesajı alınmadıysa, yani kırmızı çizgiler falan deniliyor ya, o yüzden koalisyon kurulmaya yanaşılmazsa, samimi adımlar atılmazsa seçmen bunun gereğini sandıkta yapacaktır "şeklinde konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
AK Parti Milletvekilleri Vatandaşlarla Buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN