’de Elektrik Kesintisine Dikkat

Giriş Tarihi: 7.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 8.3.2015 17:55
Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı.
TREDAŞ’tan yapılan açıklamada, Kırklareli İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında, fiziki irtibat çalışmaları nedeniyle 8 Mart Pazar günü 12:00-14:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Kırklareli’nin Lüleburgaz ilçesinin Ergene 1 - Büyükkarıştıran Küçük Organize Sanayi Bölgesi ve E-5 Karayolu üzeri müşterilerde; aynı gün 09:00-11:00 saatleri arasında 2 saat süre ile Lüleburgaz ilçesinin merkeze bağlı Edirne Bayırı, Ayvalı, Kırıkköy, Hamitabat ve Çeşmekolu köyleri ve sınırları içerisinde bulunan müşterilerde elektrik kesintisi yapılacağı bildirildi.
Ayrıca TREDAŞ, aboneleri elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, yapılacak çalışmaların, programlı elektrik kesintisi için belirtilen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra enerji verilebileceği, jeneratör kullanan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için Alo 186 Çağrı Merkezi’ne başvurmaları konusunda hatırlatmalarda bulundu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kırklareli’de Elektrik Kesintisine Dikkat
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz
BİZE ULAŞIN